☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Path Of Exile Topic
Prev
1
61
62
63
64
65
3310
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 517037
Replies: 33095
Track Topic
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#621
Feb 26 2013 02:27pm
Quote (cowding @ Feb 26 2013 09:26pm)
http://2.ii.gl/oDbV6J.png
Ezt az energy shieldet ami rajtam van az élesztet uniq mob aurája adja
mesh
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#622
Feb 26 2013 02:28pm
Quote (TrollBoss @ Feb 26 2013 08:27pm)
mesh
minden gémben ott van mesh
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#623
Feb 26 2013 02:31pm
5l wep esett, ~5chaosba van ^^
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#624
Feb 26 2013 02:45pm
http://i54.tinypic.com/2la547k.jpg
Ashrendemre kerdeztek arat, mennyit lehet pofam elkerni erte? ~100fg?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#625
Feb 26 2013 02:52pm
Quote (Baleee @ Feb 26 2013 10:45pm)
http://i54.tinypic.com/2la547k.jpg
Ashrendemre kerdeztek arat, mennyit lehet pofam elkerni erte? ~100fg?
imo akár többet is
iFeelAlone
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold
:
931.79
#626
Feb 26 2013 02:58pm
Quote (cowding @ Feb 26 2013 09:26pm)
http://2.ii.gl/oDbV6J.png
Ezt az energy shieldet ami rajtam van az élesztet uniq mob aurája adja
Miheztartás végett:
http://1.ii.gl/EEeKbu.png
Dat lvl 120 Discipline
dat felbontás.
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#627
Feb 26 2013 03:02pm
nagyon szívesen tolnám a gémmel, de lusta vagyok megismerni
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#628
Feb 26 2013 03:09pm
Quote (iFeelAlone @ Feb 26 2013 10:58pm)
dat felbontás.
2 képernyő van és az első képbe belelógott jsp a második monitorról
ezért lefényképeztem a kép azon részét ami kell és azt postoltam
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#629
Feb 26 2013 03:17pm
Quote (TouchCow @ 26 Feb 2013 23:02)
nagyon szívesen tolnám a gémmel, de lusta vagyok megismerni
Hat pedig azert itt jobban meg kell ismerni a dolgokat, mint d3-nal. : DDD Az ehhez kepest eleg low lvl. :C
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#630
Feb 26 2013 03:21pm
hogy tudok spannal játszani? behívtam partyba elfogadta de semmi
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
61
62
63
64
65
3310
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact