Quote (beni @ Jun 13 2012 03:18pm)
nekem is mindig ez van
vagy régen amikor sokáig tv-ztem és anyám lejött megnézni, hogy miért nem alszom, akkor képesek voltak a "mohapopulációk elterjedése a kárpátokban" spektrumos természetfilm közepére is csöcsöket meg pinákat vágni anyám betoppanására időzítve
ja, ezen is elgondolkotam egyszer, hogy vajon tényleg ekkora szarokkal foglalkozom?
már úgy értem, hogy amikor én magamban foglalkozom a dologgal akkor természetesnek, normálisnak tűnik, hiszen már megszoktam
viszont ha valaki itt van akkor egy kicsit az ő szemszögéből is nézem a dolgot, hogy ő hogy láthatja.. és ami nekem már megszokott/normális, az másoknak (a normális embereknek) meg egyáltalán nem az
érdekes kérdés