d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev16162636465214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 13 2012 09:17am
Quote (Senee @ Jun 13 2012 03:15pm)
Itt vagyok, bassz meg te vadkan



4 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): sylke, Senee, beni, SummertimeClothes

Invalid post specified, or post already reported.

na ki reportolta
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 13 2012 09:18am
Quote (Senee @ Jun 13 2012 03:50pm)
ez amúgy annyira tipikus
mindig mikor mondom valakinek, hogy nézze meg az adott sorozatot/filmet vagy játékot amivel épp sokat foglalkozom és meg akarom neki mutatni akkor épp valami buziság történik én meg magyarázhatom, hogy hát most épp ez meg az de amúgy emez meg amaz meg amúgyse ez szokott lenni etc


nekem is mindig ez van

vagy régen amikor sokáig tv-ztem és anyám lejött megnézni, hogy miért nem alszom, akkor képesek voltak a "mohapopulációk elterjedése a kárpátokban" spektrumos természetfilm közepére is csöcsöket meg pinákat vágni anyám betoppanására időzítve
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 13 2012 09:21am
Quote (beni @ Jun 13 2012 03:18pm)
nekem is mindig ez van

vagy régen amikor sokáig tv-ztem és anyám lejött megnézni, hogy miért nem alszom, akkor képesek voltak a "mohapopulációk elterjedése a kárpátokban" spektrumos természetfilm közepére is csöcsöket meg pinákat vágni anyám betoppanására időzítve


ja, ezen is elgondolkotam egyszer, hogy vajon tényleg ekkora szarokkal foglalkozom?
már úgy értem, hogy amikor én magamban foglalkozom a dologgal akkor természetesnek, normálisnak tűnik, hiszen már megszoktam
viszont ha valaki itt van akkor egy kicsit az ő szemszögéből is nézem a dolgot, hogy ő hogy láthatja.. és ami nekem már megszokott/normális, az másoknak (a normális embereknek) meg egyáltalán nem az

érdekes kérdés
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 13 2012 10:30am
Quote (Senee @ 13 Jun 2012 17:21)
ja, ezen is elgondolkotam egyszer, hogy vajon tényleg ekkora szarokkal foglalkozom?
már úgy értem, hogy amikor én magamban foglalkozom a dologgal akkor természetesnek, normálisnak tűnik, hiszen már megszoktam
viszont ha valaki itt van akkor egy kicsit az ő szemszögéből is nézem a dolgot, hogy ő hogy láthatja.. és ami nekem már megszokott/normális, az másoknak (a normális embereknek) meg egyáltalán nem az

érdekes kérdés


blogolj róla szerintem
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 13 2012 12:12pm
Quote (bajcli @ Jun 13 2012 06:30pm)
blogolj róla szerintem



:DD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 13 2012 12:29pm
Quote (sylke @ 13 Jun 2012 17:17)
4 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): sylke, Senee, beni, SummertimeClothes

Invalid post specified, or post already reported.

na ki reportolta


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2012 04:50am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2012 07:38am
Mindenhol fikázták a 4. könyvet, hogy mennyire szar de nem értem miért, eddig 250 oldal után is teljesen jó. Mondjuk lehet ilyen vérpistikékbe futottam bele akiknek csak a harc tetszik.

This post was edited by Rawen on Jun 14 2012 07:38am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 14 2012 07:45am
Quote (Rawen @ 14 Jun 2012 15:38)
Mindenhol fikázták a 4. könyvet, hogy mennyire szar de nem értem miért, eddig 250 oldal után is teljesen jó. Mondjuk lehet ilyen vérpistikékbe futottam bele akiknek csak a harc tetszik.


szerintem is kicsit meh volt, de inkabb csak azert, mert a 3 meg a legjobb, es azutan jon!
de legalabb van sok jaime meg 0 dany fejezet, szoval nekem sincs bajom vele : )
>tfw noob rawen hamarabb fogja elolvasni b5ot mint en
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2012 07:49am
Quote (SummertimeClothes @ 14 Jun 2012 15:45)
szerintem is kicsit meh volt, de inkabb csak azert, mert a 3 meg a legjobb, es azutan jon!
de legalabb van sok jaime meg 0 dany fejezet, szoval nekem sincs bajom vele : )
>tfw noob rawen hamarabb fogja elolvasni b5ot mint en


Az eleje tényleg meh volt a dornish emberekkel de egyre jobb eddig, thommen esküvője jön majd most elvileg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16162636465214Next
Add Reply New Topic New Poll