d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev161626364651468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2012 07:00am
mfw felkelek, és a hírtv-n élő közvetítésben megy a békemenet



Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 16 2012 02:08am
http://index.hu/video/2012/03/15/harcra_keszul_a_radikalis/

"1918-ban elvették az ország 2/3-át"
"1848-as 10 pont"

gg
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 2 2012 05:45am
baszki ez pont jókor csúszott hátra :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 2 2012 05:51am
Nem volt rossz a Schmitt-beszéd, de van sokkal jobb!
ápr. 2. 13:46 Szily László

Méghozzá Osztie Zoltán, a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége elnökének vadi friss levele az ügyről. Szegény értelmiséginél kiborult a misebor. Legjobb idézetek hirtelen:

Politikai indíttatású anarchista csoport irányítja a SOTE doktorok szenátusa és az egyetem rektora viselkedését, döntését.

A doktori értekezés csak előrángatott ürügy, amellyel jól ismert körök folytatják Magyarország és nemzetünk elleni hajtóvadászatukat.

Minősítésüket a saját maguk által választott jelképes alak (Dopeman) meghatározza.

Milyen jogon mernek még megszólalni azok a közszereplők, akik kirabolták egyéni haszonszerzés és külső megbízás érdekében az országot, emberek élete szárad a lelkükön, családok sokasága ment tönkre miattuk? Ezen tetteik elfedése érdekében erkölcsi relativizmust támasztanak.

Elég volt az idegenszívű hazaárulókból, akik gátlástalanul folytatják - egy erőszakos kisebbség tagjaiként - gyűlöletkeltő kampányukat.

forrás: index.hu

azt a leborult szivarvégit
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 2 2012 05:53am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Apr 2012 13:51)
Nem volt rossz a Schmitt-beszéd, de van sokkal jobb!
ápr. 2. 13:46 Szily László

Méghozzá Osztie Zoltán, a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége elnökének vadi friss levele az ügyről. Szegény értelmiséginél kiborult a misebor. Legjobb idézetek hirtelen:

    Politikai indíttatású anarchista csoport irányítja a SOTE doktorok szenátusa és az egyetem rektora viselkedését, döntését.

    A doktori értekezés csak előrángatott ürügy, amellyel jól ismert körök folytatják Magyarország és nemzetünk elleni hajtóvadászatukat.

    Minősítésüket a saját maguk által választott jelképes alak (Dopeman) meghatározza.

    Milyen jogon mernek még megszólalni azok a közszereplők, akik kirabolták egyéni haszonszerzés és külső megbízás érdekében az országot, emberek élete szárad a lelkükön, családok sokasága ment tönkre miattuk? Ezen tetteik elfedése érdekében erkölcsi relativizmust támasztanak.

    Elég volt az idegenszívű hazaárulókból, akik gátlástalanul folytatják - egy erőszakos kisebbség tagjaiként - gyűlöletkeltő kampányukat.

forrás: index.hu

azt a leborult szivarvégit


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
btw én is szégyellem, hogy dopeman lett "megválasztva"(fake volt a választás, ha jól emlékszem de azért akkor is nagyon gáznak érzem ezt a dolgot)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 2 2012 05:58am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 16 2012 09:08am)
http://index.hu/video/2012/03/15/harcra_keszul_a_radikalis/

"1918-ban elvették az ország 2/3-át"
"1848-as 10 pont"

gg


te atya úr isten, az ilyen embereket bezárnám egy infinite fradi meccsre, ott tudnának a legkisebb kárt tenni az országban
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 2 2012 06:05am
Quote (Rawen @ 2 Apr 2012 13:53)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
btw én is szégyellem, hogy dopeman lett "megválasztva"(fake volt a választás, ha jól emlékszem de azért akkor is nagyon gáznak érzem ezt a dolgot)


egész milla nagyon elfajult, nekem be van likeolva fb-n még 1+ év óta, de közel állok hozzá, h unlikeoljam
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 2 2012 06:08am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Apr 2012 14:05)
egész milla nagyon elfajult, nekem be van likeolva fb-n még 1+ év óta, de közel állok hozzá, h unlikeoljam


Hát nálam ott volt vége a dolognak, hogy képesek voltak egy ilyen embert kitenni mint alternatív köztársasági elnök, ezt azért intelligens ember nem gondolhatja komolyan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev161626364651468Next
Add Reply New Topic New Poll