Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 12:21pm)
meg annyit szeretnek hozza fuzni, hogy nem foztem meg magamnak semmit, azzal kezdodott az egesz, hogy feltoltottem egy kepet a regi 20/20 -as perf pala torchomrol...
es kb ez az eredmenye...
Két napja vergődtök már a semmin, van itt élet úgy látom.
Amúgy Kajnista egy sudribunkó ez tény.