d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev161626364Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:22am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 12:21pm)
meg annyit szeretnek hozza fuzni, hogy nem foztem meg magamnak semmit, azzal kezdodott az egesz, hogy feltoltottem egy kepet a regi 20/20 -as perf pala torchomrol...
es kb ez az eredmenye...


Két napja vergődtök már a semmin, van itt élet úgy látom.

Amúgy Kajnista egy sudribunkó ez tény.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:27am
Quote (estamas @ Nov 15 2011 11:22am)
Két napja vergődtök már a semmin, van itt élet úgy látom.

Amúgy Kajnista egy sudribunkó ez tény.


meg egy gyoker
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:28am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 12:27pm)
meg egy gyoker


Ezt is elfogadom.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 05:28am
Quote (estamas @ Nov 15 2011 01:28pm)
Ezt is elfogadom.


Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 01:27pm)
meg egy gyoker


ne foglalkozz veluk
isten vagy kajni
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 15 2011 05:37am
na a másikat bezárták, mindjárt ez jön : )
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2011 05:38am
Quote (AngryBug @ Nov 15 2011 01:37pm)
na a másikat bezárták, mindjárt ez jön : )


Quote (AngryBug @ Nov 15 2011 01:37pm)
na a másikat bezárták, mindjárt ez jön : )


nem
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:38am
Quote (AngryBug @ Nov 15 2011 11:37am)
na a másikat bezárták, mindjárt ez jön : )


na vegre, mostmar csak egy van, errol beszeltem, latod AngryBug? Kitartok ;)
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 05:39am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 01:38pm)
na vegre, mostmar csak egy van, errol beszeltem, latod AngryBug? Kitartok ;)


;)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2011 05:39am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 01:38pm)
na vegre, mostmar csak egy van, errol beszeltem, latod AngryBug? Kitartok ;)


ez igen
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 15 2011 05:39am
:rofl:
Go Back To Magyar Topic List
Prev161626364Next
Closed New Topic New Poll