d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev161626364655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 4 2011 01:48pm
kurva jónak néz ki ez a Rage
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 4 2011 01:50pm
ma lehet 1 kilónál több kaját toltam be
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 4 2011 01:51pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Oct 2011 20:45)
kurvára nem vagyok oda az applért, de ha itt is ilyen áron adnák megvenném


Quote (ace07 @ 4 Oct 2011 20:46)
a 16 gigás ára szerintem nagyon korrekt, főleg az amerikai fizetésekhez képest, és ha még hozzávesszük, hogy Apple termékről van szó...


btw csak ironizáltam. soha nem vennék iphonet.

egy szerény androidos telefonom van, nekem tökéletesen elég az is
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 4 2011 01:54pm
Quote (Nerz8 @ 4 Oct 2011 21:51)
btw csak ironizáltam. soha nem vennék iphonet.

egy szerény androidos telefonom van, nekem tökéletesen elég az is


tudom, de én nekem nincs bajom az almákkal, az árukon kívül (bár ha ténylegesen telefonvásárláshoz érkeznék, akkor jobban megfontolnám, minden nyomoréknak iphoneja van, nem akarok beállni a sorba :D)

amúgy most egy téglafonnal tolom (k800i) 3-4 éve, és nem tervezek mást, amíg el nem romlik :P

Quote (RRC @ 4 Oct 2011 21:48)
kurva jónak néz ki ez a Rage


nemtom belenéztem a honlapon levő videóba, amitől meg kellett volna jönnie a kedvemnek, de olyan unalmasnak tűnt a játékmenet

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 4 2011 01:54pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2011 01:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Oct 2011 21:54)
tudom, de én nekem nincs bajom az almákkal, az árukon kívül (bár ha ténylegesen telefonvásárláshoz érkeznék, akkor jobban megfontolnám, minden nyomoréknak iphoneja van, nem akarok beállni a sorba :D)

amúgy most egy téglafonnal tolom (k800i) 3-4 éve, és nem tervezek mást, amíg el nem romlik :P


Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 4 2011 01:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Oct 2011 21:54)
tudom, de én nekem nincs bajom az almákkal, az árukon kívül (bár ha ténylegesen telefonvásárláshoz érkeznék, akkor jobban megfontolnám, minden nyomoréknak iphoneja van, nem akarok beállni a sorba :D)

amúgy most egy téglafonnal tolom (k800i) 3-4 éve, és nem tervezek mást, amíg el nem romlik :P



nemtom belenéztem a honlapon levő videóba, amitől meg kellett volna jönnie a kedvemnek, de olyan unalmasnak tűnt a játékmenet


nekem talán azért tetszik annyira, mert nagy doom fan vagyok, ez meg igazából egy átmenet a fallout 3 és közötte

This post was edited by RRC on Oct 4 2011 01:56pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 4 2011 01:55pm
Quote (tevetava @ 4 Oct 2011 21:55)
http://noob.hu/2011/10/04/kubaimacsolatin.png


bár igaz, egy ilyen kubai macsó úgyis kitűnik a sorból
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 4 2011 01:55pm
Quote (RRC @ Oct 4 2011 07:48pm)
kurva jónak néz ki ez a Rage


néztem egy trailert tényleg kurva jónak ígérkezik

A nem is olyan távoli jövőben játszódó játék egy aszteroida-becsapódás utáni Földet vetít elénk: az emberiség megpróbálkozik a katasztrófa utáni újjáépítéssel, melyet haramiák bandái, mutánsok és egyéb erők hátráltatnak.

TÖRTÉNET
A Föld felé tartó hatalmas aszteroida a bolygót teljes pusztítással fenyegeti, így a világ vezetői megpróbálják megmenteni a földi életet. Nincs sok választásuk, így a kiválasztott keveseket életfenntartó tartályokban mélyen a földfelszín alá temetik. Te vagy az egyik kiválasztott, aki ezekbe a modern bárkákba kerül, majd egyedül a felszínre jutva hirtelen belecsöppensz a RAGE világába. Egy olyan világban kell saját erődből túlélned, ahol szinte mindenki az életedre tör - a RAGE rendkívül erős narratív elemeket és kőkemény fegyveres harcokat vonultat fel.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2011 03:14pm
Quote (Rezs @ 4 Oct 2011 21:55)
néztem egy trailert tényleg kurva jónak ígérkezik

A nem is olyan távoli jövőben játszódó játék egy aszteroida-becsapódás utáni Földet vetít elénk: az emberiség megpróbálkozik a katasztrófa utáni újjáépítéssel, melyet haramiák bandái, mutánsok és egyéb erők hátráltatnak.

TÖRTÉNET
A Föld felé tartó hatalmas aszteroida a bolygót teljes pusztítással fenyegeti, így a világ vezetői megpróbálják megmenteni a földi életet. Nincs sok választásuk, így a kiválasztott keveseket életfenntartó tartályokban mélyen a földfelszín alá temetik. Te vagy az egyik kiválasztott, aki ezekbe a modern bárkákba kerül, majd egyedül a felszínre jutva hirtelen belecsöppensz a RAGE világába. Egy olyan világban kell saját erődből túlélned, ahol szinte mindenki az életedre tör - a RAGE rendkívül erős narratív elemeket és kőkemény fegyveres harcokat vonultat fel.


az id software csinálta szóval biztos, hogy nagyon jó játék.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 4 2011 03:51pm
nincs kedvem tanulni pedig roahdtul kéne!
Go Back To Magyar Topic List
Prev161626364655001Next
Closed New Topic New Poll