Quote (Nerz8 @ 4 Oct 2011 21:51)
btw csak ironizáltam. soha nem vennék iphonet.
egy szerény androidos telefonom van, nekem tökéletesen elég az is
tudom, de én nekem nincs bajom az almákkal, az árukon kívül (bár ha ténylegesen telefonvásárláshoz érkeznék, akkor jobban megfontolnám, minden nyomoréknak iphoneja van, nem akarok beállni a sorba :D)
amúgy most egy téglafonnal tolom (k800i) 3-4 éve, és nem tervezek mást, amíg el nem romlik

Quote (RRC @ 4 Oct 2011 21:48)
kurva jónak néz ki ez a Rage
nemtom belenéztem a honlapon levő videóba, amitől meg kellett volna jönnie a kedvemnek, de olyan unalmasnak tűnt a játékmenet
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 4 2011 01:54pm