Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:29)
neked meg kis valós életre, nem basztatásból mondom, tényleg..
muszáj mindig velem foglalkoznia mindenkinek ? költői kérdés, nem kell rá válaszolni..
:DDDDDDDDDDDDD
24/7 ide fosod a jelentéktelen életed jelentéktelen faszságait, majd kiderül, hogy neked az is eseményszámba megy, ha valaki egy szaros csokit ad neked.
és még másnak van szüksége életre.