d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev161626364655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 06:26am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:26)
nem nevezném nyomornak, szvsz mehetsz sírni..


:zzz:

Neked tényleg orvosi segítségre van szükséged, nem basztatásból mondom.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jul 31 2010 06:27am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 13:26)
nem nevezném nyomornak, szvsz mehetsz sírni..


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:28am
Quote (bajcli @ 31 Jul 2010 14:23)
leszarjuk a nyomorodat.


nagyon helyes, és care topic..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 06:29am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:26)
nem nevezném nyomornak, szvsz mehetsz sírni..


mondjuk én se nevezném, ha egy ötéves gyerektől hallottam volna.
afk sírok.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 06:29am
Quote (banyek @ Jul 31 2010 02:26pm)
nem nevezném nyomornak, szvsz mehetsz sírni..


Quote (banyek @ Jul 31 2010 02:28pm)
nagyon helyes, és care topic..


????????????????????????????????????
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:29am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Jul 2010 14:26)
:zzz:

Neked tényleg orvosi segítségre van szükséged, nem basztatásból mondom.


neked meg kis valós életre, nem basztatásból mondom, tényleg..
muszáj mindig velem foglalkoznia mindenkinek ? költői kérdés, nem kell rá válaszolni..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 06:30am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:28)
nagyon helyes, és care topic..


esetleg mégegyféleképpen is szeretnél válaszolni rá?
hátha van még valami a tarsolyodban.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:32am
Quote (bajcli @ 31 Jul 2010 14:30)
esetleg mégegyféleképpen is szeretnél válaszolni rá?
hátha van még valami a tarsolyodban.

valahogy nem tudnak érdekelni a fórumos hozzászólásaid, SZORRI...
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 06:34am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:29)
neked meg kis valós életre, nem basztatásból mondom, tényleg..
muszáj mindig velem foglalkoznia mindenkinek ? költői kérdés, nem kell rá válaszolni..


:DDDDDDDDDDDDD

24/7 ide fosod a jelentéktelen életed jelentéktelen faszságait, majd kiderül, hogy neked az is eseményszámba megy, ha valaki egy szaros csokit ad neked.
és még másnak van szüksége életre.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 06:34am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:32)
valahogy nem tudnak érdekelni a fórumos hozzászólásaid, SZORRI...


ahhoz képest egy postomra kétszer is reagáltál.
Go Back To Magyar Topic List
Prev161626364655001Next
Closed New Topic New Poll