d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev16162636465122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 25 2010 08:38am
Quote (peterthegreat @ 25 Jul 2010 16:37)
ok


erre csak ezt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2010 03:24am
Epic ebédet csinálok mára!

Leves: Füstölt húsos tejfölös bableves.
Főétel: tejszínes hagymás csirkemell
Köret: egyszerű borsós, répás, hagymás, pirospaprikás rizottó
Savanyúság: Citromos-paradicsomos salátalevelek


/e: kaptam születésnapomra (előre) barátnőm családjától egy WOK-ot. Felküldték most hétvégén, hogy próbáljam ki, mert ha nem jó, kicserélik jobbra. >.< ;D WIN!
Am kipróbáltam, epic jó!!!


/e2: ez a Jamie Oliver van akkora álat, mint Gordon Ramsay. Csak máshogy.

This post was edited by Baleee on Jul 26 2010 03:30am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 26 2010 03:35am
Quote (Baleee @ Jul 26 2010 10:24am)
Epic ebédet csinálok mára!

Leves: Füstölt húsos tejfölös bableves.
Főétel: tejszínes hagymás csirkemell
Köret: egyszerű borsós, répás, hagymás, pirospaprikás rizottó
Savanyúság: Citromos-paradicsomos salátalevelek


/e: kaptam születésnapomra (előre) barátnőm családjától egy WOK-ot. Felküldték most hétvégén, hogy próbáljam ki, mert ha nem jó, kicserélik jobbra. >.< ;D WIN!
Am kipróbáltam, epic jó!!!


/e2: ez a Jamie Oliver van akkora álat, mint Gordon Ramsay. Csak máshogy.


epic reggelit csinálok
piritos+fokhagyma+vaj kombó
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 26 2010 03:37am
az én epic reggelim az 1 alma.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2010 03:38am
Quote (sylke @ Jul 26 2010 10:37am)
az én epic reggelim az 1 alma.


enyém meg tegnapi házi pizza volt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2010 03:44am
Quote (Vismajor @ 26 Jul 2010 11:35)
epic reggelit csinálok
piritos+fokhagyma+vaj kombó


Quote (sylke @ 26 Jul 2010 11:37)
az én epic reggelim az 1 alma.


Quote (beni @ 26 Jul 2010 11:38)
enyém meg tegnapi házi pizza volt


11:44 - reggeli.

okj.

word.

bai bai.



/e: TV Paprika - Lakatos Andrea - omg ennek milyen titsei vannak. >.<

This post was edited by Baleee on Jul 26 2010 03:48am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2010 03:59am
Quote (Baleee @ Jul 26 2010 10:44am)
11:44 - reggeli.

okj.

word.

bai bai.



/e: TV Paprika - Lakatos Andrea - omg ennek milyen titsei vannak. >.<


volt = múlt idő, ami egy korábbi cselekvésre utal vissza

word.

bai bai.
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Jul 26 2010 04:44am
kedden megyek moziba, Bibliotheque Pascal-t nézzük a Művész moziban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 26 2010 04:52am
én csináltam magamnak tojásrántottát, de nem vett be a gyomrom csak két "villányit"
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 26 2010 05:00am
Quote (Baleee @ 26 Jul 2010 11:24)
Epic ebédet csinálok mára!

Leves: Füstölt húsos tejfölös bableves.
Főétel: tejszínes hagymás csirkemell
Köret: egyszerű borsós, répás, hagymás, pirospaprikás rizottó
Savanyúság: Citromos-paradicsomos salátalevelek


/e: kaptam születésnapomra (előre) barátnőm családjától egy WOK-ot. Felküldték most hétvégén, hogy próbáljam ki, mert ha nem jó, kicserélik jobbra. >.< ;D WIN!
Am kipróbáltam, epic jó!!!


/e2: ez a Jamie Oliver van akkora álat, mint Gordon Ramsay. Csak máshogy.


elég nagy álat vagy csezd, mennyi idő ez?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16162636465122Next
Add Reply New Topic New Poll