d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16162636465512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2010 07:04pm
Quote (RedBlueDevils @ 24 Jun 2010 03:03)
a-a


told ya
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Jun 23 2010 07:06pm
nah rly jo8
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2010 07:07pm
Quote (Sajage @ 24 Jun 2010 03:06)
nah rly jo8


Aztat! :zzz:

Tegnap volt 4 éves az accountom, és itt se voltam! :[

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 23 2010 07:07pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jun 23 2010 07:07pm
itt is jo 8 :((((((((((((((((((
szemétvagybazur.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2010 07:08pm
Quote (RedBlueDevils @ 24 Jun 2010 03:07)
itt is jo 8 :((((((((((((((((((
szemétvagybazur.


Csak te vagy slowpoke, minden n00b alszik, lol.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 24 2010 12:32am
Azon gondolkoztam, hogy az AIDS-nél az "S" betű csak a többesszám jele, tehát többesszám nélkül AID. Ami azt jelenti, hogy segéderő, segédeszköz, segédlet, segély, segítség, segítőtárs. Akkor az AIDS = segédeszközök, segédletek, segélyek, segítségek, segítőtársak.
Tehát ha pl angolul akarják megkérdezni, hogy vannak-e segítőtársaid, úgy is rá lehetne kérdezni, hogy: Do you have any AIDS? - No, but Peter will help me to get it soon.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 24 2010 12:34am
Quote (David_ibolykane @ Jun 24 2010 06:32am)
Azon gondolkoztam, hogy az AIDS-nél az "S" betű csak a többesszám jele, tehát többesszám nélkül AID. Ami azt jelenti, hogy segéderő, segédeszköz, segédlet, segély,  segítség, segítőtárs. Akkor az AIDS = segédeszközök, segédletek, segélyek, segítségek, segítőtársak.
Tehát ha pl angolul akarják megkérdezni, hogy vannak-e segítőtársaid, úgy is rá lehetne kérdezni, hogy:  Do you have any AIDS? - No, but Peter will help me to get it soon.


tul sok a szabadidöd
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 24 2010 12:45am
Quote (sylKE @ 24 Jun 2010 08:34)
tul sok a szabadidöd


Bár úgy lenne... Ezt a faszságot se szabadidőmbe találtam ki :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2010 02:14am
Quote (David_ibolykane @ Jun 24 2010 08:32am)
Azon gondolkoztam, hogy az AIDS-nél az "S" betű csak a többesszám jele, tehát többesszám nélkül AID. Ami azt jelenti, hogy segéderő, segédeszköz, segédlet, segély,  segítség, segítőtárs. Akkor az AIDS = segédeszközök, segédletek, segélyek, segítségek, segítőtársak.
Tehát ha pl angolul akarják megkérdezni, hogy vannak-e segítőtársaid, úgy is rá lehetne kérdezni, hogy:  Do you have any AIDS? - No, but Peter will help me to get it soon.


elvagy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:15am
Quote (David_ibolykane @ 24 Jun 2010 08:32)
Azon gondolkoztam, hogy az AIDS-nél az "S" betű csak a többesszám jele, tehát többesszám nélkül AID. Ami azt jelenti, hogy segéderő, segédeszköz, segédlet, segély,  segítség, segítőtárs. Akkor az AIDS = segédeszközök, segédletek, segélyek, segítségek, segítőtársak.
Tehát ha pl angolul akarják megkérdezni, hogy vannak-e segítőtársaid, úgy is rá lehetne kérdezni, hogy:  Do you have any AIDS? - No, but Peter will help me to get it soon.


>.<
Go Back To Magyar Topic List
Prev16162636465512Next
Closed New Topic New Poll