Quote (Rezs @ 2 Jun 2010 10:32)
komolyan ennyire retardált vagy?
olvass már vissza te barom
-jött a "törökszentmiklósi selejtgyerek"
-törökszentmiklósi quoteol párat, tőled nem
-jössz te
Quote (Rezs @ 2 Jun 2010 10:15)
már megint ittvagy te selejt...
Próbáltam vicces lenni, de azt a részét komolyan kérdeztem, hogy te minden számodra nyomoréknak tartott felhasználóhoz így állsz? Szóval a nyomorék dögöljön, te vagy itt az alfahím?
senki nem intézett a postod előtt hozzád egy megjegyzést, célzást sem..
Nem értem mire akarsz így kilyukadni.
This post was edited by banyek on Jun 2 2010 03:38am