d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev16162636465Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 03:29am
Quote (Rezs @ 2 Jun 2010 10:26)
még szerencse, hogy ezt csak te gondolod így, meg talán a hozzád hasonló nyomorék elbaszott ricike

ezért csak nevetek  :thumbsup:


akkor mi vagyunk a két főellenség ?
Legyen rendben, ezt megértem, de most se ricringer, sem én nem szóltunk hozzád, de még a nevesincs törökszentmiklósi "selejt" sem..

Quote (Rezs @ 2 Jun 2010 10:26)

a többit retardáltat leszarom


ennyire érdekes vagyok számodra? Akkor mire fel ez az ellenszenv?

This post was edited by banyek on Jun 2 2010 03:31am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 2 2010 03:32am
Quote (banyek @ Jun 2 2010 09:29am)
akkor mi vagyunk a két főellenség ?
Legyen rendben, ezt megértem, de most se ricringer, sem én nem szóltunk hozzád, de még a nevesincs törökszentmiklósi "selejt" sem..



ennyire érdekes vagyok számodra? Akkor mire fel ez az ellenszenv?


komolyan ennyire retardált vagy?
olvass már vissza te barom
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 03:35am
Quote (Rezs @ 2 Jun 2010 10:32)
komolyan ennyire retardált vagy?
olvass már vissza te barom


-jött a "törökszentmiklósi selejtgyerek"
-törökszentmiklósi quoteol párat, tőled nem
-jössz te
Quote (Rezs @ 2 Jun 2010 10:15)
már megint ittvagy te selejt...


Próbáltam vicces lenni, de azt a részét komolyan kérdeztem, hogy te minden számodra nyomoréknak tartott felhasználóhoz így állsz? Szóval a nyomorék dögöljön, te vagy itt az alfahím?

senki nem intézett a postod előtt hozzád egy megjegyzést, célzást sem..
Nem értem mire akarsz így kilyukadni.

This post was edited by banyek on Jun 2 2010 03:38am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 2 2010 03:39am
Quote (banyek @ Jun 2 2010 09:35am)
-jött a "törökszentmiklósi selejtgyerek"
-törökszentmiklósi quoteol párat, tőled nem
-jössz te



senki nem intézett a postod előtt hozzád egy megjegyzést, célzást sem..
Nem értem mire akarsz kilyukadni.


jézusom
AZT ÍRTAD NEM SZÓLTÁL HOZZÁM, OLVASS MÁR VISSZA TE KORLÁTOLT AGYÚ

Quote (banyek @ Jun 2 2010 09:35am)
Próbáltam vicces lenni, de azt a részét komolyan kérdeztem, hogy te minden számodra nyomoréknak tartott felhasználóhoz így állsz? Szóval a nyomorék dögöljön, te vagy itt az alfahím? .


biztosan vicces akartál lenni, igen
én vagyok az alfahím? mi a faszról beszélsz?????? azért vagyok alfahím mert elküldöm a halál faszára azt a két embert akit nem csípek?....

This post was edited by Rezs on Jun 2 2010 03:42am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 03:40am
Quote (Rezs @ 2 Jun 2010 10:39)
jézusom
AZT ÍRTAD NEM SZÓLTÁL HOZZÁM, OLVASS MÁR VISSZA TE KORLÁTOLT AGYÚ


gyere, meghívlak egy sörre :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 2 2010 03:58am
Quote (banyek @ Jun 2 2010 10:40am)
gyere, meghívlak egy sörre :DDDDDDDDDDD


making friends attempt vol 4253464362345
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 04:04am
Quote (lacketto @ 2 Jun 2010 10:58)
making friends attempt vol 4253464362345


gyerek vagy te még lackettó :)))

Kérsz sütit ?

This post was edited by banyek on Jun 2 2010 04:04am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 2 2010 04:25am
Azért annyit hozzáfűznék az egészhez - mert látom mindenki kivételesen komolyan veszi -, hogy az összes internetes szavazás kb. abból áll, hogy ki hív több embert. Ez az egyik

A másik pedig, hogy a szépséget úgysem lehet definiálni -- Sin sig-e pl. nem értem hogy kaphatott 8 szavazot (erős második hely), mindenki vak? :D kizárt hogy a sig miatt kapta Oli a voteokat -- amennyiben tévednék, akkor sem kezdek el panaszkodni hogy "ZOMG ne az embert nézzétek hanem a siget, mert én úgy gondolom hogy..."
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2010 04:29am
Quote (Anarkin @ 2 Jun 2010 12:25)
Azért annyit hozzáfűznék az egészhez - mert látom mindenki kivételesen komolyan veszi -, hogy az összes internetes szavazás kb. abból áll, hogy ki hív több embert. Ez az egyik

A másik pedig, hogy a szépséget úgysem lehet definiálni -- Sin sig-e pl. nem értem hogy kaphatott 8 szavazot (erős második hely), mindenki vak? :D kizárt hogy a sig miatt kapta Oli a voteokat -- amennyiben tévednék, akkor sem kezdek el panaszkodni hogy "ZOMG ne az embert nézzétek hanem a siget, mert én úgy gondolom hogy..."


Én se értem azt a stílust,de biztos vannak akiknek ez tetszik.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 04:34am
Quote (josheide @ 2 Jun 2010 11:29)
Én se értem azt a stílust,de biztos vannak akiknek ez tetszik.


pedig azzal nyert valami gfx versenyt anno nem? vagy az másik volt ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16162636465Next
Add Reply New Topic New Poll