d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1616263646569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,349
Joined: Apr 12 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2011 02:35pm
Sziasztok!

Duo arma ffa/cs/ls-hez keresek partnert elite void/deflector + acp/pernix bodyval. Ovl/rigour/ccbow, uni only. Szeretném tesztelni, hogy ilyen setuppal mennyire bírható.

~Sir Bogi

/edit: Sajage! Megint gratula a clawshoz. Fire cape helyett vigyél sw capet! Nem sokat számít ott fc, viszont sw cape-pel tovább tart a trip.

This post was edited by Bogos on Mar 24 2011 02:38pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 24 2011 02:42pm
Quote (Bogos @ 24 Mar 2011 21:35)
Sziasztok!

Duo arma ffa/cs/ls-hez keresek partnert elite void/deflector + acp/pernix bodyval. Ovl/rigour/ccbow, uni only. Szeretném tesztelni, hogy ilyen setuppal mennyire bírható.

~Sir Bogi

/edit: Sajage! Megint gratula a clawshoz. Fire cape helyett vigyél sw capet! Nem sokat számít ott fc, viszont sw cape-pel tovább tart a trip.


Nem igazán vagyunk még ilyen állapotban :c
Member
Posts: 1,349
Joined: Apr 12 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2011 02:45pm
Hmm. :( Legalább megpróbáltam. Lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha megnézegetném mindenki alogját? ~~

~Sir Bogi
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 24 2011 03:06pm
Quote (H4xooR @ 24 Mar 2011 11:58)
tök jó,hogy csinálnám a druidic circles questet,lemegyek a dungeonba ahova írta,hogy lesz pár páncél amit meg kell ölni,és ottvan 3254232352463 csonti,meg spirit,meg minden fasz,amit nem birok megölni. kk még jó,hogy a a húsokat amiket fél óráig kerestem is elvesztettem,csak az az 1 maradt nálam,amiből amúgyis volt.


Gondolom rshunról csináltad, ott nagyon gyakran teljesen mást írnak, mint kéne, ezért nem szeretem azt az oldalt. Ha van egy kis angoltudásod, ajánlom tip.itről csinálni a questeket, bár a régebbi guideok kicsit outdatedek, de RSWiki is elég jó questelni.
http://www.tip.it/runescape/
http://runescape.wikia.com/wiki/RuneScape_Wiki

Quote (Bogos @ 24 Mar 2011 21:35)
Sziasztok!

Duo arma ffa/cs/ls-hez keresek partnert elite void/deflector + acp/pernix bodyval. Ovl/rigour/ccbow, uni only. Szeretném tesztelni, hogy ilyen setuppal mennyire bírható.

~Sir Bogi

/edit: Sajage! Megint gratula a clawshoz. Fire cape helyett vigyél sw capet! Nem sokat számít ott fc, viszont sw cape-pel tovább tart a trip.


Üdv itt! :)
Köszi a tippet.

Néhány kép máról:






(Super Antifire baloldalt, Recovery Special jobboldalt)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 24 2011 03:15pm
én ma letoltam az 1700 totalt de nem csináltam képet!!!!!felkiáltójel
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 24 2011 03:37pm
valamiért nem müxik a sigem,valaki szakértse meg plz.

sig :c
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 24 2011 03:41pm
Quote (H4xooR @ 24 Mar 2011 22:37)
valamiért nem müxik a sigem,valaki szakértse meg plz.

sig :c


csak akkor mutatja,ha a skilled fent van a highscore-on. Ehhez 30+ skill kell minimum, és benne kell lenned az első 2millióban az adott skillből ( valahol már 60+ a követelmény)
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 24 2011 03:42pm
Quote (Ghostmasterq @ 24 Mar 2011 22:41)
csak akkor mutatja,ha a skilled fent van a highscore-on. Ehhez 30+ skill kell minimum, és benne kell lenned az első 2millióban az adott skillből ( valahol már 60+ a követelmény)


kkthx
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 25 2011 01:25pm
befizettem a pürémet - Hunsub troll
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 25 2011 06:20pm
2. ROW dropom :D

Go Back To Magyar Topic List
Prev1616263646569Next
Add Reply New Topic New Poll