d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev16162636465382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 22 2010 04:42am
Quote (Inakwo @ 22 Apr 2010 11:41)
nem értek hozzá

lol mekkora extra noob vagy te...


nálad nem nagyobb
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 22 2010 05:00am
Quote (ZeNoR @ 22 Apr 2010 11:42)
nálad nem nagyobb


jolvan majd még te mondod meg nekem a frankot 17 évesen

gondolkozzál már el egy kicsit főleg ugy hogy kb semmit nem tudsz rólam.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 22 2010 05:17am
Quote (Inakwo @ 22 Apr 2010 12:00)
jolvan majd még te mondod meg nekem a frankot 17 évesen

gondolkozzál már el egy kicsit főleg ugy hogy kb semmit nem tudsz rólam.


ahogy te sem rólam .. szal .. maradjunk a témánál football
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 22 2010 05:37am
Quote (ZeNoR @ 22 Apr 2010 12:17)
ahogy te sem rólam .. szal .. maradjunk a témánál football


csak gondolom kicsit több mindent tapasztaltam 23 évesen mint te a footballal kapcsolatban...

főleg hogy kb a foci pályán nőttem fel gondolod ,hogy nem értek a focihoz.
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 22 2010 08:11am
Quote (ZeNoR @ 22 Apr 2010 11:53)
nem Murinho kapta le Messit a pályáról ... Messi már az Arsenál elleni otthoni meccs óta nem lőtt gólt tehát hullámvölgyben van.


a Realnak is lőtt 1 gólt, hogy rohadna meg. ennyire van hullámvölgyben :D
zseniális Mourinho, nem bánnám ha Pellegrini helyett ő érkezne ^^
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 22 2010 03:20pm
Quote (Vharimatras @ 22 Apr 2010 22:17)


ezek ilyen bilógiai csodák, nulla zsír az egész testén de valahogy mégis jut két nagy didkóra elég háj
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 24 2010 11:55am
azt a favágó mindenit
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 27 2010 10:28am
ki fog ma nyerni? :)

Quote
Who will advance to the next round?
8:45 PM 
Olympique Lyonnais 3.30

FC Bayern Munich 1.28


:unsure:

This post was edited by SirCsimbok on Apr 27 2010 10:30am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 27 2010 12:40pm
Quote (SirCsimbok @ Apr 27 2010 06:28pm)
ki fog ma nyerni? :)



:unsure:

Szerintem a Bayer jut tovabb, Lyonnak szep ,hogy eddig eljutott.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16162636465382Next
Add Reply New Topic New Poll