d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16186196206216224765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 19 2015 10:26am
Quote (josheide @ Oct 19 2015 12:10pm)
Elkeveredhetett a meghivom, uritettem a pm boxom.



post pic es megszakertjuk


jspre nem postolok már régen képet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2015 10:34am
Quote (Vismajor @ 19 Oct 2015 18:26)
jspre nem postolok már régen képet


akkor pm
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 19 2015 10:36am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 19 2015 05:34pm)
akkor pm


te facebookon is fent vagy nekem wacko
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 19 2015 10:38am
Quote (Vismajor @ 19 Oct 2015 17:26)
jspre nem postolok már régen képet


noob
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 19 2015 10:41am
Quote (josheide @ Oct 19 2015 05:38pm)
noob


De minek srsly?
Három ember normálisan reagálna rá a többi meg mind anyázós poén meg "gurkénak már megvolt" "kövér" etc
tök fölösleges
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 19 2015 10:45am
Quote (Vismajor @ Oct 19 2015 05:41pm)
De minek srsly?
Három ember normálisan reagálna rá a többi meg mind anyázós poén meg "gurkénak már megvolt" "kövér" etc
tök fölösleges


Nincs humorérzéked.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 19 2015 10:53am
Quote (Vismajor @ Oct 19 2015 05:41pm)
De minek srsly?
Három ember normálisan reagálna rá a többi meg mind anyázós poén meg "gurkénak már megvolt" "kövér" etc
tök fölösleges


ezekszerint kövér és gurkének már megvolt, akkor azt mond, arról nem kell kép
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 19 2015 10:54am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 19 2015 05:53pm)
ezekszerint kövér és gurkének már megvolt, akkor azt mond, arról nem kell kép


Ahhoz képest h nincs humorérzékem ezen röhögtem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 19 2015 10:54am
nagyon hideg mar most a padlo a lakasban, telen gondolom megrosszabb

mennyire lenne buzis venni egy mamuszt?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2015 10:56am
Quote (Karan2_Returned @ 19 Oct 2015 18:54)
nagyon hideg mar most a padlo a lakasban, telen gondolom megrosszabb

mennyire lenne buzis venni egy mamuszt?


otthonra egyaltalan nem
nem buzis nem lábrákot kapni
Go Back To Magyar Topic List
Prev16186196206216224765Next
Add Reply New Topic New Poll