Quote (RRC @ 11 Jun 2013 14:19)
akkor jövőre mindenképp találkoznunk kell
mire mész?
Quote (fahrii @ 11 Jun 2013 14:20)
jól választottál szerintem, ahogy látom kb ugyan olyan tárgyaink vannak, azt leszámítva hogy nálatok nem viszik túlzásba a progot ahogy látom
és te merre vagy? nem miskolcban?
Quote (Anarkin @ 11 Jun 2013 14:21)
akkor remélem nem férsz be ;D
gazdinfo túl könnyű, legalább lesz egy kis kihívás a köv. 3 évedben (és tudok segíteni minden tárgyban)
hát gazdinfo info részében pláne tudnál segíteni
This post was edited by Klontar on Jun 11 2013 06:22am