Quote (CyberPunk666 @ Jun 11 2013 02:05pm)
-az emberek nagyrésze azt gondolja, hogy jólelkű, pedig be kell látni, hogy a többség nem az.
-szerintem itt a subon nem is nagyon van ilyen, te is belerúgsz másokba, hogy lennél jólelkű közben?
bárkivel van értelme leállni beszélgetni, még annak is lehetnek jó meglátásai, akiből nem nézed ki.
jspn mindigis rosszindulatú voltam mindenkivel
deal with it