d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16176186196206215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2013 06:07am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Jun 2013 14:05)
-az emberek nagyrésze azt gondolja, hogy jólelkű, pedig be kell látni, hogy a többség nem az.
-szerintem itt a subon nem is nagyon van ilyen, te is belerúgsz másokba, hogy lennél jólelkű közben?



bárkivel van értelme leállni beszélgetni, még annak is lehetnek jó meglátásai, akiből nem nézed ki.


én jó lelkű vagyok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 06:07am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2013 06:07am
Quote (RRC @ 11 Jun 2013 13:54)
melyik szak


bump
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 11 2013 06:09am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2013 14:06)
Lassan már ilyen Senee szinten idegesítenek a postjaid szóval inkább ignore.


Ezt kértem már egyszer tőled. Amúgy téged minden idegesít, ami nem ért veled egyet.
Member
Posts: 22
Joined: Jun 10 2013
Gold: 0.00
Jun 11 2013 06:10am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 11 2013 02:05pm)
-az emberek nagyrésze azt gondolja, hogy jólelkű, pedig be kell látni, hogy a többség nem az.
-szerintem itt a subon nem is nagyon van ilyen, te is belerúgsz másokba, hogy lennél jólelkű közben?



bárkivel van értelme leállni beszélgetni, még annak is lehetnek jó meglátásai, akiből nem nézed ki.


jspn mindigis rosszindulatú voltam mindenkivel
deal with it
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 06:10am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2013 06:10am
Quote (RRC @ 11 Jun 2013 14:07)
bump


szerintem gazdinfós
úgy dereng mintha anno érdeklődött volna a szak iránt

This post was edited by fahrii on Jun 11 2013 06:10am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 06:11am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Jun 2013 14:09)
Ezt kértem már egyszer tőled. Amúgy téged minden idegesít, ami nem ért veled egyet.


Valószínű, tényleg nem álltam le pl oldalakon keresztül vitatkozni a politika topicban jó párszor, hanem csak ignoráltam őket meg ofc az egész sub idegesít és nem csak 3-4 ember.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 06:12am
Quote (jarabekg @ Jun 11 2013 12:10pm)
http://4.ii.gl/tbE4f.png


no need to be upset
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 06:13am
Quote (fmintfarkasamintarkas @ Jun 11 2013 01:10pm)
jspn mindigis rosszindulatú voltam mindenkivel
deal with it


azon kivul meg nem is ismersz embereket
akkor hogy lehetnel joindulatu?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16176186196206215001Next
Closed New Topic New Poll