Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 05:14pm)
Offtopic, tl-dr
Kedves Senee Mestertroll! Azért is jó dolog (többek között) vallásosnak lenni, mert ez felszítja a vágyat az emberben az eszmények iránt. Nem kötelező átlagembernek lenni! Egy vallásos ember visszautasítja ezt a „mindenki szar, mindenki lop, mindenki HD pornóra veri” hozzáállást. Én szeretem a hazámat, és büszke vagyok arra, hogy tartalékos katonatiszt lehettem, sokat imádkoztam ezért, pedig ott aztán voltak nálam sokkal erősebb meg sokkal gyorsabb fiúk, de a legfelső fizikai szintet azért (néha súrolva a lécet) el tudtam érni, így benne maradtam a századelső-jelöltek között. Agyilag pedig azért én voltam a legigényesebb (én egyeztettem a tanárokkal a tételsorokat, én dolgoztam ki a tételeket a csapat többségének), a tiszti kibocsátóvizsgán pedig én szerepeltem a legjobban (volt 3 dr X alezredes, és keményen kérdeztek, mint egy szigorlaton, pár embert csúnyán ízekre szedtek). Szóval tábornoki kitüntetéssel lettem tartalékos főhadnagy 2001-ben, 2012-ben pedig őrnagy, mert megsegített az Isten.
Értem, további kellemes életet! :o)