d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev16176186196206211468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 11:14am
Offtopic, tl-dr

Kedves Senee Mestertroll! Azért is jó dolog (többek között) vallásosnak lenni, mert ez felszítja a vágyat az emberben az eszmények iránt. Nem kötelező átlagembernek lenni! Egy vallásos ember visszautasítja ezt a „mindenki szar, mindenki lop, mindenki HD pornóra veri” hozzáállást. Én szeretem a hazámat, és büszke vagyok arra, hogy tartalékos katonatiszt lehettem, sokat imádkoztam ezért, pedig ott aztán voltak nálam sokkal erősebb meg sokkal gyorsabb fiúk, de a legfelső fizikai szintet azért (néha súrolva a lécet) el tudtam érni, így benne maradtam a századelső-jelöltek között. Agyilag pedig azért én voltam a legigényesebb (én egyeztettem a tanárokkal a tételsorokat, én dolgoztam ki a tételeket a csapat többségének), a tiszti kibocsátóvizsgán pedig én szerepeltem a legjobban (volt 3 dr X alezredes, és keményen kérdeztek, mint egy szigorlaton, pár embert csúnyán ízekre szedtek). Szóval tábornoki kitüntetéssel lettem tartalékos főhadnagy 2001-ben, 2012-ben pedig őrnagy, mert megsegített az Isten.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 31 2014 11:17am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 06:14pm)
Offtopic, tl-dr

Kedves Senee Mestertroll! Azért is jó dolog (többek között) vallásosnak lenni, mert ez felszítja a vágyat az emberben az eszmények iránt. Nem kötelező átlagembernek lenni! Egy vallásos ember visszautasítja ezt a „mindenki szar, mindenki lop, mindenki HD pornóra veri” hozzáállást. Én szeretem a hazámat, és büszke vagyok arra, hogy tartalékos katonatiszt lehettem, sokat imádkoztam ezért, pedig ott aztán voltak nálam sokkal erősebb meg sokkal gyorsabb fiúk, de a legfelső fizikai szintet azért (néha súrolva a lécet) el tudtam érni, így benne maradtam a századelső-jelöltek között. Agyilag pedig azért én voltam a legigényesebb (én egyeztettem a tanárokkal a tételsorokat, én dolgoztam ki a tételeket a csapat többségének), a tiszti kibocsátóvizsgán pedig én szerepeltem a legjobban (volt 3 dr X alezredes, és keményen kérdeztek, mint egy szigorlaton, pár embert csúnyán ízekre szedtek). Szóval tábornoki kitüntetéssel lettem tartalékos főhadnagy 2001-ben, 2012-ben pedig őrnagy, mert megsegített az Isten.


te hogy vagy ilyen kreten
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 11:18am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 05:14pm)
Offtopic, tl-dr

Kedves Senee Mestertroll! Azért is jó dolog (többek között) vallásosnak lenni, mert ez felszítja a vágyat az emberben az eszmények iránt. Nem kötelező átlagembernek lenni! Egy vallásos ember visszautasítja ezt a „mindenki szar, mindenki lop, mindenki HD pornóra veri” hozzáállást. Én szeretem a hazámat, és büszke vagyok arra, hogy tartalékos katonatiszt lehettem, sokat imádkoztam ezért, pedig ott aztán voltak nálam sokkal erősebb meg sokkal gyorsabb fiúk, de a legfelső fizikai szintet azért (néha súrolva a lécet) el tudtam érni, így benne maradtam a századelső-jelöltek között. Agyilag pedig azért én voltam a legigényesebb (én egyeztettem a tanárokkal a tételsorokat, én dolgoztam ki a tételeket a csapat többségének), a tiszti kibocsátóvizsgán pedig én szerepeltem a legjobban (volt 3 dr X alezredes, és keményen kérdeztek, mint egy szigorlaton, pár embert csúnyán ízekre szedtek). Szóval tábornoki kitüntetéssel lettem tartalékos főhadnagy 2001-ben, 2012-ben pedig őrnagy, mert megsegített az Isten.


Értem, további kellemes életet! :o)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 31 2014 11:22am
Quote (ToldiSenior @ 31 Oct 2014 18:14)
Offtopic, tl-dr

Kedves Senee Mestertroll! Azért is jó dolog (többek között) vallásosnak lenni, mert ez felszítja a vágyat az emberben az eszmények iránt. Nem kötelező átlagembernek lenni! Egy vallásos ember visszautasítja ezt a „mindenki szar, mindenki lop, mindenki HD pornóra veri” hozzáállást. Én szeretem a hazámat, és büszke vagyok arra, hogy tartalékos katonatiszt lehettem, sokat imádkoztam ezért, pedig ott aztán voltak nálam sokkal erősebb meg sokkal gyorsabb fiúk, de a legfelső fizikai szintet azért (néha súrolva a lécet) el tudtam érni, így benne maradtam a századelső-jelöltek között. Agyilag pedig azért én voltam a legigényesebb (én egyeztettem a tanárokkal a tételsorokat, én dolgoztam ki a tételeket a csapat többségének), a tiszti kibocsátóvizsgán pedig én szerepeltem a legjobban (volt 3 dr X alezredes, és keményen kérdeztek, mint egy szigorlaton, pár embert csúnyán ízekre szedtek). Szóval tábornoki kitüntetéssel lettem tartalékos főhadnagy 2001-ben, 2012-ben pedig őrnagy, mert megsegített az Isten.


Meghalhatnal a hazaert.

Az osszes Fideszessel egyutt.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 31 2014 11:22am
Quote (josheide @ 31 Oct 2014 18:22)
Meghalhatnal a hazaert.

Az osszes Fideszessel egyutt.


ez
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 31 2014 11:36am
Quote (josheide @ Oct 31 2014 06:22pm)
Meghalhatnal a hazaert.

Az osszes Fideszessel egyutt.


Up
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 31 2014 11:38am
Kb. ilyen lesz a nemzeti konzultacio. Igaz, hogy csak vicc de jol visszaadja az elozo nkk szintjeit.

http://index.hu/belfold/2014/10/31/netado_nemzeti_konzultacio_kerdoiv/

Te komolyan ugy erzed hogy ennek barmi ertelme lesz?


http://index.hu/belfold/2014/10/31/orban_magyarorszag_a_tolerancia_foldje/

Ha annyira utalod azokat akik hazudnak akkor miert tamogatod a Fideszt? Meg akkor is hazudnak ha kerdeznek.

This post was edited by josheide on Oct 31 2014 11:40am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 11:44am
Quote (josheide @ Oct 31 2014 05:38pm)
Kb. ilyen lesz a nemzeti konzultacio. Igaz, hogy csak vicc de jol visszaadja az elozo nkk szintjeit.

http://index.hu/belfold/2014/10/31/netado_nemzeti_konzultacio_kerdoiv/

Te komolyan ugy erzed hogy ennek barmi ertelme lesz?


http://index.hu/belfold/2014/10/31/orban_magyarorszag_a_tolerancia_foldje/

Ha annyira utalod azokat akik hazudnak akkor miert tamogatod a Fideszt? Meg akkor is hazudnak ha kerdeznek.


Nem, ők nem hazudnak
NEM MONDTAK UGYANIS ILYET, HOGY HAZUDNÁNAK :XD:XDX:DX::XDX:DX:
ÉRTED

Gyurcsány hazudik, ő mondta
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 11:52am
offtopic

Egyébként korrigálom magam, utánaolvastam, nincs olyan IQ teszt, ami ne büntetné a blöffölést. Vagy az nem IQ teszt, hanem totószelvény. A pszichológus csak annyit akart nekem mondani, hogy "Te ToldiSenior, hogyhogy csak 51 feladatot oldottál meg (és nem mind a 60-at)? Hogyhogy csak 127 az IQ-d és nem 160 (ha hibátlanul nyomtad volna mind a 60 kérdést)? Ezzel ma itt első lettél, de ne bízd el magad! Nem vagy tökéletes!" :) :D LoL RofL

This post was edited by ToldiSenior on Oct 31 2014 11:55am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 31 2014 11:52am
Quote (ToldiSenior @ 31 Oct 2014 19:14)
Offtopic, tl-dr

Kedves Senee Mestertroll! Azért is jó dolog (többek között) vallásosnak lenni, mert ez felszítja a vágyat az emberben az eszmények iránt. Nem kötelező átlagembernek lenni! Egy vallásos ember visszautasítja ezt a „mindenki szar, mindenki lop, mindenki HD pornóra veri” hozzáállást. Én szeretem a hazámat, és büszke vagyok arra, hogy tartalékos katonatiszt lehettem, sokat imádkoztam ezért, pedig ott aztán voltak nálam sokkal erősebb meg sokkal gyorsabb fiúk, de a legfelső fizikai szintet azért (néha súrolva a lécet) el tudtam érni, így benne maradtam a századelső-jelöltek között. Agyilag pedig azért én voltam a legigényesebb (én egyeztettem a tanárokkal a tételsorokat, én dolgoztam ki a tételeket a csapat többségének), a tiszti kibocsátóvizsgán pedig én szerepeltem a legjobban (volt 3 dr X alezredes, és keményen kérdeztek, mint egy szigorlaton, pár embert csúnyán ízekre szedtek). Szóval tábornoki kitüntetéssel lettem tartalékos főhadnagy 2001-ben, 2012-ben pedig őrnagy, mert megsegített az Isten.


csokottreturned
Go Back To Magyar Topic List
Prev16176186196206211468Next
Add Reply New Topic New Poll