Quote (fahrii @ 4 Jan 2014 22:48)
Ennek amúgy miértelme? Szerencsétlen R vagy ki a faszom kérdez normálisakat erre meg kap egy "görgess vissza" választ.
Akkora segg ez h hihetetlen.
Te sajnálod ezt a nyomorékot? xd
Én már meg sem lepődök hogy milyen kurva primitív ez a mocskos kurva.
