d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev16166176186196201468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:24am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 01:23pm)
:) :D itt vagyunk Szent István és Szent László országában LoL RotFL


hogy verték volna ránk már akkor a faszukat a germánok és sózták volna be az egész kibaszott földet hogy soha egy magyar se lássa többet meg a napvilágot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:25am
magyarország egy fekély európa testén
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 07:28am
Quote (Senee @ Oct 31 2014 02:25pm)
magyarország egy fekély európa testén


LoL ez tényleg hihetetlen, hogy valaki szereti a hazáját? Az őseink katonák voltak Szent István és Szent László seregében, Toldi, Hunyadi, Kinizsi harcosainak unokái vagyunk, mi a baj ezzel? offtopic, de akkor is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:30am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 01:28pm)
LoL ez tényleg hihetetlen, hogy valaki szereti a hazáját? Az őseink katonák voltak Szent István és Szent László seregében, Toldi, Hunyadi, Kinizsi harcosainak unokái vagyunk, mi a baj ezzel? offtopic, de akkor is


rájöttem, te az én mestertrolli címemre pályázol




Quote (Senee @ Oct 31 2014 01:25pm)
magyarország egy fekély európa testén


ez amúgy azért vicces mert érted orbán bírálgatná az eu-t :XD:XDX:

olyan mintha a fekélynek nem felelne meg a gazdatest
igy mondaná a rák hogy affenébe, jobb testet is fölzabálhattam volna

én már rég mondtam volna ennek a senkiházi népnek h go be fekély somewhere else
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:33am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 01:28pm)
LoL ez tényleg hihetetlen, hogy valaki szereti a hazáját? Az őseink katonák voltak Szent István és Szent László seregében, Toldi, Hunyadi, Kinizsi harcosainak unokái vagyunk, mi a baj ezzel? offtopic, de akkor is


+ milyen kinizsi meg hunyadi unokái vagyunk

random parasztok unokái vagyunk akik ugyanolyan galádságokra kész emberek voltak a saját szarjaikért mint bárki más
az hogy 1000 éve éltek nem teszi őket szentekké
emberek voltak és mint olyan ezernyi hibáik és undorító dolgaik voltak

egy köpést nem ér az egész
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:38am
mikor a világtörténelmet olvassuk mást se látunk mint vérontást, ostobaságot, kapzsiságot melynek horderejét nem lehet figyelmen kívül hagyni.. mi mégis azt hisszük, hogy a jövő valahogy más lesz.....
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 07:38am
Quote (Senee @ Oct 31 2014 02:33pm)
+ milyen kinizsi meg hunyadi unokái vagyunk

random parasztok unokái vagyunk akik ugyanolyan galádságokra kész emberek voltak a saját szarjaikért mint bárki más
az hogy 1000 éve éltek nem teszi őket szentekké
emberek voltak és mint olyan ezernyi hibáik és undorító dolgaik voltak

egy köpést nem ér az egész


LoL RotFL TrolldiSenior mára búcsúzik mert jött egy fordítási meló (és mindig jól jön egy kis potya pénz) gl hf bb
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:42am
nevetséges bohócok vagyunk a komolynak vélt meggyőződéseinkkel, dolgainkkal a világmindenség színpadának apróka kis cirkuszában
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:45am


:FC:DXD:XD
ÉRTED KORÁL











This post was edited by Senee on Oct 31 2014 07:48am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 31 2014 11:07am
mi az, hogy netadó konzultáció? ne legyen netadó, nem kell ezen semmit megbeszélni

fasszopó cigány
Go Back To Magyar Topic List
Prev16166176186196201468Next
Add Reply New Topic New Poll