Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 01:28pm)
LoL ez tényleg hihetetlen, hogy valaki szereti a hazáját? Az őseink katonák voltak Szent István és Szent László seregében, Toldi, Hunyadi, Kinizsi harcosainak unokái vagyunk, mi a baj ezzel? offtopic, de akkor is
rájöttem, te az én mestertrolli címemre pályázol
Quote (Senee @ Oct 31 2014 01:25pm)
magyarország egy fekély európa testén
ez amúgy azért vicces mert érted orbán bírálgatná az eu-t :XD:XDX:
olyan mintha a fekélynek nem felelne meg a gazdatest
igy mondaná a rák hogy affenébe, jobb testet is fölzabálhattam volna
én már rég mondtam volna ennek a senkiházi népnek h go be fekély somewhere else