Quote (CyberPunk666 @ Jun 11 2013 01:05pm)
véleményem van, az rohadtul nem ugyanaz.
igen, viszont ilyen szintű moderáció soha nem lesz, akik leállnak végigkövetni senee egyébként egyenként nem büntetendő hozzászólásait. Maximum, ha valaki összegyűjti, de igen lassan lenne 100%-on, meg aztán mit érdekelné őt, hogy multit kell csinálnia. nincs megoldás.
A naponta háromszor elküldjük az anyjába legalábbis biztosan nem. ^^ Talán még élvezi is.
téged is megfojtogatott, vagy miért utálod ennyire?
csak annyira, mint téged ofc
azon kívül, hogy most is faszságokat pofázik szokásához híven, utálom, hogy mennyire önző ember irl is, alapból a viselkedése
én egy jólelkű embernek tartom magam, lel , attól is kellemetlenül érzem magam, ha a lakótársam fogkrémét használom, de azért jarabeket minden lelkiismeret-furdalás nélkül belökném a metró alá