d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16156166176186195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22
Joined: Jun 10 2013
Gold: 0.00
Jun 11 2013 05:14am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 11 2013 01:05pm)
véleményem van, az rohadtul nem ugyanaz.



igen, viszont ilyen szintű moderáció soha nem lesz, akik leállnak végigkövetni senee egyébként egyenként nem büntetendő hozzászólásait. Maximum, ha valaki összegyűjti, de igen lassan lenne 100%-on, meg aztán mit érdekelné őt, hogy multit kell csinálnia. nincs megoldás.
A naponta háromszor elküldjük az anyjába legalábbis biztosan nem. ^^ Talán még élvezi is.




téged is megfojtogatott, vagy miért utálod ennyire?


csak annyira, mint téged ofc
azon kívül, hogy most is faszságokat pofázik szokásához híven, utálom, hogy mennyire önző ember irl is, alapból a viselkedése
én egy jólelkű embernek tartom magam, lel , attól is kellemetlenül érzem magam, ha a lakótársam fogkrémét használom, de azért jarabeket minden lelkiismeret-furdalás nélkül belökném a metró alá
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 11 2013 05:26am
Quote (fmintfarkasamintarkas @ 11 Jun 2013 13:14)
csak annyira, mint téged ofc
azon kívül, hogy most is faszságokat pofázik szokásához híven, utálom, hogy mennyire önző ember irl is, alapból a viselkedése
én egy jólelkű embernek tartom magam, lel , attól is kellemetlenül érzem magam, ha a lakótársam fogkrémét használom, de azért jarabeket minden lelkiismeret-furdalás nélkül belökném a metró alá


>jólelkűnek lenni
>belökni valakit a metró alá


This post was edited by CyberPunk666 on Jun 11 2013 05:26am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 05:34am
Quote (fmintfarkasamintarkas @ Jun 11 2013 12:14pm)
csak annyira, mint téged ofc
azon kívül, hogy most is faszságokat pofázik szokásához híven, utálom, hogy mennyire önző ember irl is, alapból a viselkedése
én egy jólelkű embernek tartom magam, lel , attól is kellemetlenül érzem magam, ha a lakótársam fogkrémét használom, de azért jarabeket minden lelkiismeret-furdalás nélkül belökném a metró alá


az a bajod, hogy hiába nyaltad a seggem, mégis leszarlak =)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 05:36am
Quote
A baj az, hogy sokszor nem ott büntetnek ahol kell, és sok dolog büntetlenül marad. Pár hét alatt helyre lehetne pedig rázni a subot egy saját moddal. Csak sajnos egy hunsubos nem tudna pártatlan maradni.


amikor én voltam itt akkor is mindig ment a nyafi valamiért, pedig én nem álltam ki a jégeső mellett warnstickkel




ontopic: kb 470 pontom lesz
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2013 05:47am
Quote (Klontar @ 11 Jun 2013 12:36)
amikor én voltam itt akkor is mindig ment a nyafi valamiért, pedig én nem álltam ki a jégeső mellett warnstickkel




ontopic: kb 470 pontom lesz


streber

hova tovabb?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 05:53am
Quote (josheide @ 11 Jun 2013 13:47)
streber

hova tovabb?


bce-gtk
nem biztos, hogy jó ötlet volt ezt leírni ide a mérnöksubra
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2013 05:54am
Quote (Klontar @ 11 Jun 2013 13:53)
bce-gtk
nem biztos, hogy jó ötlet volt ezt leírni ide a mérnöksubra


melyik szak
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2013 05:55am
Quote (Klontar @ 11 Jun 2013 13:53)
bce-gtk
nem biztos, hogy jó ötlet volt ezt leírni ide a mérnöksubra


milyen szak?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 05:57am
Member
Posts: 22
Joined: Jun 10 2013
Gold: 0.00
Jun 11 2013 05:58am
Quote (jarabekg @ Jun 11 2013 01:34pm)
az a bajod, hogy hiába nyaltad a seggem, mégis leszarlak =)


akkor még vagy 12 másik embert is utálhatnék pont emiatt, de valamiért mégis csak te vagy annyira önző irl is, hogy hányok tőle
Quote (CyberPunk666 @ Jun 11 2013 01:26pm)
>jólelkűnek lenni
>belökni valakit a metró alá


:D
jó, nyílván nem lökném be, akkor se, ha nem lenne következménye,etc, csak utálom mint a szart
Go Back To Magyar Topic List
Prev16156166176186195001Next
Closed New Topic New Poll