d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev16156166176186191468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 31 2014 06:56am
Quote (Fej @ 31 Oct 2014 13:54)
latom nem sikerult ertelmezni, miert is huztam a parhuzamot

nincs meg egy olyan part mo-on akinek annyira meg lenne kotve a keze a felsovezetes altal mint a fidesznek, a felsovezetest pedig a partban eleg erosen orban testesiti meg egy szemelyben, gondolom hithu fideszeskent te is tudod/hallottal rola, hogy a miniszterelnok mennyire turi parton belul a kritikat, ellentetes velemenyeket

erre te kozlod, hogy orban neked nem szimpatikus, felmerul bennem a kerdes akkor mire fel ez a fideszes fanatizmus?

majd utana olvasom tovabb, hogy ettol meg
karizmatikus es eleg okos h elvezesse az
orszagot, akkor az alap ideologia amit kepvisel, illetve hogy milyen iranyba viszi az orszagot mar nem szamit? igy mar remelem erted a hitleres parhuzamot

azt meg vegkepp nem ertem nalad, hogy te egy darab torvenyjavaslat miatt akartal kilepni a partbol, majd miutan elovasod a szamodra nem szimpatikus orban nyilatkozatat (ami eleg egyertemuen egy maszlag) hirtelen meghozod a dontest, h te akkor megsem lepsz ki


kirugták aki nem-re szavaztott
"párton belül legyen összetartás"
de legalább már nem lövik le ezeket, ez is valami, nem?
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 06:58am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 01:53pm)
Ez offtopic, bocs, de ha valaki katonai alkalmasságvizsgálatra megy és az IQ tesztig eljut, akkor blöfföljön bátran, mert a pszichológussal való beszélgetésből számomra az derült ki, hogy a rossz válaszok nem érnek mínusz pontot (tehát nem USA teszt típus)
Mert van harminc perced hatvan feladatra, tehát kb fél perc/megoldás átlagtempóval kell(ene) haladnod. Az eleje persze nagyon könnyű (alsótagozatos matektudás-szintű számsorok, lineáris, mértani stb) aztán már jönnek a komolyabb feladatok (mindenhol van asszem 6 vagy 8 megoldás, tehát mechanikusan javítható, csak karikázni kell, nem kell sehova írni még szavakat sem). De a végén van pár szöveges feladat, amit végigolvasni is több, mint fél perc, és nincs nálad plusz papír, mindent fejben kell számolni, szóval szerintem lehetetlen megcsinálni, hibátlan csak az lehet, aki szerencsésen blöfföl...


a régi katonai IQ tesztet (sorozás anno 2000. április 11.) meg lehetett csinálni hibátlanra, mert volt rá elég idő... emlékeim szerint kb ugyanennyi feladat volt, kb ugyanilyenek,de egy egész óra volt rá... Ismerőseim közül párnak megmondta a pszichológus a kielemzéskor, hogy gratulál, mert hibátlan lett...

This post was edited by ToldiSenior on Oct 31 2014 07:00am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 31 2014 07:03am
Quote (ToldiSenior @ 31 Oct 2014 13:58)
a régi katonai IQ tesztet (sorozás anno 2000. április 11.) meg lehetett csinálni hibátlanra, mert volt rá elég idő... emlékeim szerint kb ugyanennyi feladat volt, kb ugyanilyenek,de egy egész óra volt rá... Ismerőseim közül párnak megmondta a pszichológus a kielemzéskor, hogy gratulál, mert hibátlan lett...


Kepzelem milyen kemeny feladatok ele allitjak a katonakat.

:D

not
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 31 2014 07:07am
Quote (josheide @ 31 Oct 2014 14:03)
Kepzelem milyen kemeny feladatok ele allitjak a katonakat.

:D

not


errol eszembe jutott egy draga baratom aki velemenyem szerint intelligens, de elhunyt edesapja leven katonanak szeretett volna menni es a sorozo irodaban kellett iq tesztet csinaltatniuk, kijott neki egy 110+-os iq es megkerdeztek tole, hogy o biztos jo otletnek erzi-e ezt, mert messze az atlag folott volt :D

egyebkent meg toldiszenyortól rákot kapok lassan

http://hvg.hu/kkv/20141031_Szazadveg_volt_vezetoje_Az_egesz_muhely_c
ezt meg itt akartam hagyni
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 07:08am
Quote (josheide @ Oct 31 2014 02:03pm)
Kepzelem milyen kemeny feladatok ele allitjak a katonakat.

:D

not


Igazából nagyon hasonlított az állásinterjús IQ tesztekhez.

Ma is csak az lehet katona, akár tartalékos is, aki megüt egy bizonyos IQ szintet. Most nyáron a Szentendrére bevonult 150 emberről tudok személyes tapasztalatból beszámolni, a többségük egyetemista vagy diplomás volt, nem kevesen a kredit miatt jöttek, és a társaság szellemi színvonala egyáltalán nem volt alacsony, ezt őszintén mondom

offtopic, sorry
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 07:16am
Deutsch Tamás vezeti a nemzeti konzultációt a netadó ügyében

http://mno.hu/belfold/deutsch-tamas-vezeti-a-nemzeti-kozultaciot-a-netado-ugyeben-1256115
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 31 2014 07:18am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Oct 2014 14:07)
errol eszembe jutott egy draga baratom aki velemenyem szerint intelligens, de elhunyt edesapja leven katonanak szeretett volna menni es a sorozo irodaban kellett iq tesztet csinaltatniuk, kijott neki egy 110+-os iq es megkerdeztek tole, hogy o biztos jo otletnek erzi-e ezt, mert messze az atlag folott volt :D

egyebkent meg toldiszenyortól rákot kapok lassan

http://hvg.hu/kkv/20141031_Szazadveg_volt_vezetoje_Az_egesz_muhely_c
ezt meg itt akartam hagyni


110-es IQ az mar majdnem top 30% ne viccelj.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:20am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 12:31pm)
a Nemzeti Hitvallást egyfajta imádságként rendszeresen el szoktam mondani, majdnem kívülről tudom már.

kész
nem bírom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 07:23am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 12:31pm)
Tisztában vagyok vele, hogy a FIDESZ-ben is van egy csomó kapzsi ember, aki sajnos a politikát elsődlegesen a saját meggazdagodása és nem a nép szolgálata miatt műveli, ez nem tölt el büszkeséggel, de én legalább nem tartozom közéjük.


végülis az IS terrorszervezeteiben is lehetnek jó emberek nem is értem miért kell mindegyik felett alaptalanul ítélkezni
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 07:23am
Quote (Senee @ Oct 31 2014 02:20pm)
kész
nem bírom


Halihó!!!! :) :D itt vagyunk Szent István és Szent László országában LoL RotFL

This post was edited by ToldiSenior on Oct 31 2014 07:24am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16156166176186191468Next
Add Reply New Topic New Poll