Quote (AngryBug @ 11 Jun 2013 13:01)
bazd CP neked tényleg nincs olyan téma amiben nem te vagy a tapasztaltabb, és okosabb.
véleményem van, az rohadtul nem ugyanaz.
Quote (Inakwo @ 11 Jun 2013 12:53)
amugy át lehet görgetni a postjait
de sajnos mindig akad egy emebr aki beszol neki és utána megy a vergődés
szoval mindig lesz olyan aki reagál rá és igy sosem lesz vége. őt is nyugodtan lehet suspisni a sok nyomorul postjáért, amivel zaklat másokat
komolyan néhány postja után megállnak a gyerekek a fejlődésben, annyi marhaság van benne
igen, viszont ilyen szintű moderáció soha nem lesz, akik leállnak végigkövetni senee egyébként egyenként nem büntetendő hozzászólásait. Maximum, ha valaki összegyűjti, de igen lassan lenne 100%-on, meg aztán mit érdekelné őt, hogy multit kell csinálnia. nincs megoldás.
A naponta háromszor elküldjük az anyjába legalábbis biztosan nem. ^^ Talán még élvezi is.
Quote (fmintfarkasamintarkas @ 11 Jun 2013 12:16)
na még szerencse, hogy téged annyira szeret itt mindenki, hogy épp ezért el sem takarodsz innen

téged is megfojtogatott, vagy miért utálod ennyire?
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 11 2013 05:08am