d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16146156166176185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2013 04:37am
Quote (jarabekg @ Jun 11 2013 10:02am)
Szerintem sehol nincs egy súlyban az, hogy lenyomorékozol valakit azzal, hogy vannak olyan emberek akik azért jrának ide, hogy tönkretegyék mások szabadidejét, ráadásul az ember már nem tudja nyomatékosítani a mondanivalóját sem ezekkel az emberekkel szemben, mert vannak itt 12 éves lelki fejlettséggel rendelkező emberek, akik szerint nem szabad csúnyán beszélni.

Ez bugyutaság, és korlátozza az emberek szabad véleméynhez és a szólásszabadsághoz való jogát. (Mert ha még indokolatlan trágárságról lenne szó, akkor azt mondanám hogy okj, de te is tudod, hogy nem)

Hagyd abba ezt az álszent vergődést.


nem értem miért foglalkozol cpvel
még nálad is egyszerübb ez az embernek csufolt valami
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 04:42am
Quote (fmintfarkasamintarkas @ Jun 11 2013 11:16am)
na még szerencse, hogy téged annyira szeret itt mindenki, hogy épp ezért el sem takarodsz innen :)


én vagyoka a ricike aki nyomorult es idegbeteg
Member
Posts: 22
Joined: Jun 10 2013
Gold: 0.00
Jun 11 2013 04:52am
kár volt 5 sorban leírni azt, h: "nem szabad csúnyán beszélni = korlátozzák a szabad véleményhez való jogod"
elég lett volna, ha csak annyit írsz, hogy retardált nyomorék vagyok, ne is foglalkozz velem, cp
maradj a lol topikban inkább, ha jól tudom ott is népszerű vagy

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 11 2013 04:53am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Jun 2013 11:17)
Ha valaki nem ért egyet veletek, az rögtön vergődés?
Ha valakinek beszólsz, akkor élőben pofonvágnak, vagy feljelenthetnek. Esetleg ha egy pultosnak mondod, akkor meg is fojtogathat valaki. Amúgy a csúnyán beszélés és más sértegetése nem ugyanazt jelenti, még ha gyakran együtt alkalmazzák is a kettőt. (inb4 sylke időjárás szidásért kapott suspendje)

Amúgy senee is csak addig csinálja ameddig mindig foglalkoztok vele, simán át lehet görgetni olvasás nélkül. Hamar leszokna róla.


amugy át lehet görgetni a postjait

de sajnos mindig akad egy emebr aki beszol neki és utána megy a vergődés

szoval mindig lesz olyan aki reagál rá és igy sosem lesz vége. őt is nyugodtan lehet suspisni a sok nyomorul postjáért, amivel zaklat másokat

komolyan néhány postja után megállnak a gyerekek a fejlődésben, annyi marhaság van benne
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 04:55am
Quote (josheide @ 11 Jun 2013 11:03)
ololol leult velem szembe bokros lajos

hezitalok hogy rakoszonjek e


én ~tavaly beültem BGF-re az előadására, az első sorból láttam

hezitaltam hogy megérintsem-e
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 11 2013 05:01am
bazd CP neked tényleg nincs olyan téma amiben nem te vagy a tapasztaltabb, és okosabb.
Member
Posts: 22
Joined: Jun 10 2013
Gold: 0.00
Jun 11 2013 05:02am
Quote (AngryBug @ Jun 11 2013 01:01pm)
bazd CP neked tényleg nincs olyan téma amiben nem te vagy a tapasztaltabb, és okosabb.


de azért jarabeknek sincs :)
szép is, hogy így egymásra találtak
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 11 2013 05:03am
Quote (jarabekg @ Jun 11 2013 10:42am)
én vagyoka a ricike aki nyomorult es idegbeteg


t4i, instant blocked
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 05:03am
Quote (Makkertest @ 11 Jun 2013 13:03)
t4i, instant blocked


badass
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 11 2013 05:05am
Quote (AngryBug @ 11 Jun 2013 13:01)
bazd CP neked tényleg nincs olyan téma amiben nem te vagy a tapasztaltabb, és okosabb.


véleményem van, az rohadtul nem ugyanaz.

Quote (Inakwo @ 11 Jun 2013 12:53)
amugy át lehet görgetni a postjait

de sajnos mindig akad egy emebr aki beszol neki és utána megy a vergődés

szoval mindig lesz olyan aki reagál rá és igy sosem lesz vége. őt is nyugodtan lehet suspisni a sok nyomorul postjáért, amivel zaklat másokat

komolyan néhány postja után megállnak a gyerekek a fejlődésben, annyi marhaság van benne


igen, viszont ilyen szintű moderáció soha nem lesz, akik leállnak végigkövetni senee egyébként egyenként nem büntetendő hozzászólásait. Maximum, ha valaki összegyűjti, de igen lassan lenne 100%-on, meg aztán mit érdekelné őt, hogy multit kell csinálnia. nincs megoldás.
A naponta háromszor elküldjük az anyjába legalábbis biztosan nem. ^^ Talán még élvezi is.


Quote (fmintfarkasamintarkas @ 11 Jun 2013 12:16)
na még szerencse, hogy téged annyira szeret itt mindenki, hogy épp ezért el sem takarodsz innen :)


téged is megfojtogatott, vagy miért utálod ennyire?

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 11 2013 05:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16146156166176185001Next
Closed New Topic New Poll