d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16136146156166175001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2013 03:21am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 11 2013 09:20am)
kaptam érte 10%-ot is. Nem csak suspendet.


ja akkor ezér megy a sirás :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 11 2013 03:28am
Quote (sylke @ 11 Jun 2013 11:21)
ja akkor ezér megy a sirás :)


nincsen sírás, beképzeled. Véleményt alkottam, ennyi. Mindig bele akarod magyarázni, hogy én milyen sokat gondolok róla. Fenét. Csak a véleményemet védem. Leszarom, hogy ez különbözik a többségétől, szeretek vitatkozni, megvitatni dolgokat.
Mondjuk a te párszavas beszólásaiddal sokat nem lehet kezdeni, mert csak beszólsz, de építő jellegű normális kritikát vagy érvekkel felépített ellenvéleményt még életedben nem fogalmaztál meg a subon. A te tudásod kimerül a bunkóságban.

De téged így kell elfogadni, biztos megvan az oka, hogy ilyen lettél.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2013 03:34am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 11 2013 09:28am)
nincsen sírás, beképzeled. Véleményt alkottam, ennyi. Mindig bele akarod magyarázni, hogy én milyen sokat gondolok róla. Fenét. Csak a véleményemet védem. Leszarom, hogy ez különbözik a többségétől, szeretek vitatkozni, megvitatni dolgokat.
Mondjuk a te párszavas beszólásaiddal sokat nem lehet kezdeni, mert csak beszólsz, de építő jellegű normális kritikát vagy érvekkel felépített ellenvéleményt még életedben nem fogalmaztál meg a subon. A te tudásod kimerül a bunkóságban.

De téged így kell elfogadni, biztos megvan az oka, hogy ilyen lettél.


szegény cpnek adtak 10%ot flame miatt :(
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 11 2013 03:43am
Quote (josheide @ Jun 11 2013 10:03am)
ololol leult velem szembe bokros lajos

hezitalok hogy rakoszonjek e


kérdezzed meg a véleményét az elmúlt 3 év Orbán-csomagjairól
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 03:44am
Quote (Eoghan @ 11 Jun 2013 11:43)
kérdezzed meg a véleményét az elmúlt 3 év Orbán-csomagjairól


>nem olvasta/nézte meg az egyik legjobb gazdasági szakemberrel készült interviewkat a jelenlegi rendszerről
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 11 2013 03:58am
Quote (Rawen @ Jun 11 2013 10:44am)
>nem olvasta/nézte meg az egyik legjobb gazdasági szakemberrel készült interviewkat a jelenlegi rendszerről


nem hiszem, hogy pont Ő akarna mások gondolataiból megélni úgy, mint te
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 04:02am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 11:29pm)
jah, mert az normális viselkedés, amilyen stílust itt megenged egy két ember. Köztük te is, miközben meg a többi hozzászólásodban adod itt a felsőbbrendű elitet, akik megmondja mindig a tutit a pórnépnek, akiket látványosan lekezel.

Nem tudom mit nem lehet megérteni azon, hogy nem lehet emberekre a nyomorék, meg fogyatékos és hasonló jelzőket használni. ilyen rohadt egyszerű. ezt nem tanították meg otthon?

A baj az, hogy sokszor nem ott büntetnek ahol kell, és sok dolog büntetlenül marad. Pár hét alatt helyre lehetne pedig rázni a subot egy saját moddal. Csak sajnos egy hunsubos nem tudna pártatlan maradni.


Szerintem sehol nincs egy súlyban az, hogy lenyomorékozol valakit azzal, hogy vannak olyan emberek akik azért jrának ide, hogy tönkretegyék mások szabadidejét, ráadásul az ember már nem tudja nyomatékosítani a mondanivalóját sem ezekkel az emberekkel szemben, mert vannak itt 12 éves lelki fejlettséggel rendelkező emberek, akik szerint nem szabad csúnyán beszélni.

Ez bugyutaság, és korlátozza az emberek szabad véleméynhez és a szólásszabadsághoz való jogát. (Mert ha még indokolatlan trágárságról lenne szó, akkor azt mondanám hogy okj, de te is tudod, hogy nem)

Hagyd abba ezt az álszent vergődést.
Member
Posts: 22
Joined: Jun 10 2013
Gold: 0.00
Jun 11 2013 04:16am
Quote (jarabekg @ Jun 11 2013 12:02pm)
Szerintem sehol nincs egy súlyban az, hogy lenyomorékozol valakit azzal, hogy vannak olyan emberek akik azért jrának ide, hogy tönkretegyék mások szabadidejét, ráadásul az ember már nem tudja nyomatékosítani a mondanivalóját sem ezekkel az emberekkel szemben, mert vannak itt 12 éves lelki fejlettséggel rendelkező emberek, akik szerint nem szabad csúnyán beszélni.

Ez bugyutaság, és korlátozza az emberek szabad véleméynhez és a szólásszabadsághoz való jogát. (Mert ha még indokolatlan trágárságról lenne szó, akkor azt mondanám hogy okj, de te is tudod, hogy nem)

Hagyd abba ezt az álszent vergődést.


na még szerencse, hogy téged annyira szeret itt mindenki, hogy épp ezért el sem takarodsz innen :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 11 2013 04:17am
Quote (jarabekg @ 11 Jun 2013 12:02)
Szerintem sehol nincs egy súlyban az, hogy lenyomorékozol valakit azzal, hogy vannak olyan emberek akik azért jrának ide, hogy tönkretegyék mások szabadidejét, ráadásul az ember már nem tudja nyomatékosítani a mondanivalóját sem ezekkel az emberekkel szemben, mert vannak itt 12 éves lelki fejlettséggel rendelkező emberek, akik szerint nem szabad csúnyán beszélni.

Ez bugyutaság, és korlátozza az emberek szabad véleméynhez és a szólásszabadsághoz való jogát. (Mert ha még indokolatlan trágárságról lenne szó, akkor azt mondanám hogy okj, de te is tudod, hogy nem)

Hagyd abba ezt az álszent vergődést.


Ha valaki nem ért egyet veletek, az rögtön vergődés?
Ha valakinek beszólsz, akkor élőben pofonvágnak, vagy feljelenthetnek. Esetleg ha egy pultosnak mondod, akkor meg is fojtogathat valaki. Amúgy a csúnyán beszélés és más sértegetése nem ugyanazt jelenti, még ha gyakran együtt alkalmazzák is a kettőt. (inb4 sylke időjárás szidásért kapott suspendje)

Amúgy senee is csak addig csinálja ameddig mindig foglalkoztok vele, simán át lehet görgetni olvasás nélkül. Hamar leszokna róla.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 11 2013 04:18am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 11 2013 04:17am
Quote (fmintfarkasamintarkas @ Jun 11 2013 12:16pm)
na még szerencse, hogy téged annyira szeret itt mindenki, hogy épp ezért el sem takarodsz innen :)


ricike :))
Go Back To Magyar Topic List
Prev16136146156166175001Next
Closed New Topic New Poll