Quote (ToldiSenior @ 31 Oct 2014 12:47)
Azért, higgyétek el "kedves" "barátaim", FIDESZ párttagként elég rossz érzés volt nézni a TV-kben Orbán agyatlan talpnyalóit, politikusok egész sorát (Varga, Rogán, Németh Szilárd stb), ahogyan magyarázzák a magyarázhatatlant, hogy ez (a gigabájt alapú netadó) miért jó dolog, miért kell, miért lesz; komolyan gondoltam, hogy ha bevezetik, idén volt az utolsó választás, amikor tettem is valamit azért, hogy hatalmon maradhassanak. Személy szerint Orbán Viktor sem túl szimpatikus nekem, de azt elismerem, hogy van karizmája, és van elég esze ahhoz, hogy az országot vezesse.
igazabol fidesz = orban viktor
aki ugye nem szimpatikus neked, de azert ingyen segitettel a partjanak a valasztasok alatt, szeretnek gratulalni a kikezdhetetlen logikadhoz
amugy adolf hitler is igazan karizmatikus szemelyiseg volt, es meg butanak se mondanam :))