d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16126136146156165001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 04:49pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 10:47pm)
semmi dráma nem volt. ^^


nem azt mondtam hogy dráma volt, hanem hogy te drámáztál
nézd már meg milyen fél oldalas tldreket irtál, amivel probáltad bizonyitani az igazad, meg mutogattál össze-vissza
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 10 2013 05:10pm
Quote (sylke @ Jun 10 2013 11:49pm)
nem azt mondtam hogy dráma volt, hanem hogy te drámáztál
nézd már meg milyen fél oldalas tldreket irtál, amivel probáltad bizonyitani az igazad, meg mutogattál össze-vissza


sylke ne drámázzál
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 10 2013 05:47pm
May 28 2013 02:32pm 10% advertising scammer site, posting fake star amount image, spam

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=67511296&f=271&p=452548555#p452548555
in 23 days, 12 hours

This post was edited by SnoopDogg on Jun 10 2013 05:47pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2013 02:34am
Quote (SnoopDogg @ 11 Jun 2013 00:47)
May 28 2013 02:32pm 10% advertising scammer site, posting fake star amount image, spam

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=67511296&f=271&p=452548555#p452548555
in 23 days, 12 hours


en a helyedben megreklamalnam a dolgot
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 02:38am
Quote (josheide @ 11 Jun 2013 10:34)
en a helyedben megreklamalnam a dolgot


en a mod helyeben adnek neki meg tizet
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 11 2013 03:03am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2013 23:29)
jah, mert az normális viselkedés, amilyen stílust itt megenged egy két ember. Köztük te is, miközben meg a többi hozzászólásodban adod itt a felsőbbrendű elitet, akik megmondja mindig a tutit a pórnépnek, akiket látványosan lekezel.

Nem tudom mit nem lehet megérteni azon, hogy nem lehet emberekre a nyomorék, meg fogyatékos és hasonló jelzőket használni. ilyen rohadt egyszerű. ezt nem tanították meg otthon?

A baj az, hogy sokszor nem ott büntetnek ahol kell, és sok dolog büntetlenül marad. Pár hét alatt helyre lehetne pedig rázni a subot egy saját moddal. Csak sajnos egy hunsubos nem tudna pártatlan maradni.


basszus ne mond már hogy te még sosem küldtél el senkit az anyjába? vagy hivtál fogyatékosnak valakit

nem hinném hogy egy fogyatékos vagy buta vagy nyomorék jelzőt suspsizni vagy warnolni kéne... nem kicsit tulzás

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2013 03:03am
ololol leult velem szembe bokros lajos

hezitalok hogy rakoszonjek e
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 11 2013 03:04am
Quote (josheide @ Jun 11 2013 10:03am)
ololol leult velem szembe bokros lajos

hezitalok hogy rakoszonjek e


Add at neki hogy puszilom. Meg azt is hogy no homo.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 11 2013 03:05am
Quote (josheide @ 11 Jun 2013 10:03)
ololol leult velem szembe bokros lajos

hezitalok hogy rakoszonjek e


hivd meg egy fröccsre
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 11 2013 03:20am
Quote (Inakwo @ 11 Jun 2013 11:03)
basszus ne mond már hogy te még sosem küldtél el senkit az anyjába? vagy hivtál fogyatékosnak valakit

nem hinném hogy egy fogyatékos vagy buta vagy nyomorék jelzőt suspsizni vagy warnolni kéne... nem kicsit tulzás


kaptam érte 10%-ot is. Nem csak suspendet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16126136146156165001Next
Closed New Topic New Poll