d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev16126136146156161468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2014 03:13pm
Quote (SzebbJovot @ Oct 30 2014 09:05pm)
Szebb jövőt testvérem.


Quality Poster of the Year 2014

Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 31 2014 04:27am
nem lesz internetadó, nemzeti konzultáció lesz a témában 2015. januártól

http://mno.hu/belfold/orban-viktor-igy-nem-lesz-internetado-1256057

No mégsem lépek ki a FIDESZ-ből. Mégsem bántam meg, hogy ennek a csapatnak dolgoztam idén is mind3 választáson. Vannak ugyan ostoba (kapzsi retard, elmebeteg, hülye stb) ötleteik, de képesek az önkorrekcióra és ezt tisztelem Orbánban.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 04:29am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 10:27am)
nem lesz internetadó, nemzeti konzultáció lesz a témában 2015. januártól

http://mno.hu/belfold/orban-viktor-igy-nem-lesz-internetado-1256057

No mégsem lépek ki a FIDESZ-ből. Mégsem bántam meg, hogy ennek a csapatnak dolgoztam idén is mind3 választáson. Vannak ugyan ostoba (kapzsi retard, elmebeteg, hülye stb) ötleteik, de képesek az önkorrekcióra és ezt tisztelem Orbánban.


:XD
édes istenem
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 31 2014 04:51am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 10:27am)
nem lesz internetadó, nemzeti konzultáció lesz a témában 2015. januártól

http://mno.hu/belfold/orban-viktor-igy-nem-lesz-internetado-1256057

No mégsem lépek ki a FIDESZ-ből. Mégsem bántam meg, hogy ennek a csapatnak dolgoztam idén is mind3 választáson. Vannak ugyan ostoba (kapzsi retard, elmebeteg, hülye stb) ötleteik, de képesek az önkorrekcióra és ezt tisztelem Orbánban.


ez komoly vagy troll?
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 31 2014 04:56am
Quote (ToldiSenior @ Oct 31 2014 10:27am)
nem lesz internetadó, nemzeti konzultáció lesz a témában 2015. januártól

http://mno.hu/belfold/orban-viktor-igy-nem-lesz-internetado-1256057

No mégsem lépek ki a FIDESZ-ből. Mégsem bántam meg, hogy ennek a csapatnak dolgoztam idén is mind3 választáson. Vannak ugyan ostoba (kapzsi retard, elmebeteg, hülye stb) ötleteik, de képesek az önkorrekcióra és ezt tisztelem Orbánban.


ha nem megy a szövegértés, nem értem hogy alkalmazhattak.

"ebben a formában nem lesz internetadó"

mert más formában nem lehet ugye?

/facepalm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 05:01am
Quote (Atranaxia @ Oct 31 2014 10:56am)
ha nem megy a szövegértés, nem értem hogy alkalmazhattak.

"ebben a formában nem lesz internetadó"

mert más formában nem lehet ugye?

/facepalm


ebben a formában nem lesz majd lesz másmilyenben
fizetni kell, kellenek a stadionok, haveroknak villa, föld etc

ez meg többdiplomás ember (bevallása szerint pénzt se kap) de fideszes és kiszolgálja őket

ember az ilyen
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 31 2014 05:26am
Quote (ToldiSenior @ 31 Oct 2014 10:27)
nem lesz internetadó, nemzeti konzultáció lesz a témában 2015. januártól

http://mno.hu/belfold/orban-viktor-igy-nem-lesz-internetado-1256057

No mégsem lépek ki a FIDESZ-ből. Mégsem bántam meg, hogy ennek a csapatnak dolgoztam idén is mind3 választáson. Vannak ugyan ostoba (kapzsi retard, elmebeteg, hülye stb) ötleteik, de képesek az önkorrekcióra és ezt tisztelem Orbánban.


És te egy szavazati joggal rendelkező polgár vagy.
Jézusom..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 31 2014 05:27am
Quote (ToldiSenior @ 31 Oct 2014 11:27)
nem lesz internetadó, nemzeti konzultáció lesz a témában 2015. januártól

http://mno.hu/belfold/orban-viktor-igy-nem-lesz-internetado-1256057

No mégsem lépek ki a FIDESZ-ből. Mégsem bántam meg, hogy ennek a csapatnak dolgoztam idén is mind3 választáson. Vannak ugyan ostoba (kapzsi retard, elmebeteg, hülye stb) ötleteik, de képesek az önkorrekcióra és ezt tisztelem Orbánban.


>volt más választása
>önkorrekció
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 31 2014 05:29am
Quote (Smat @ Oct 31 2014 12:26pm)
És te egy szavazati joggal rendelkező polgár vagy.
Jézusom..


nyugi, veled kapcsolatban is hasonlóak az érzések
Go Back To Magyar Topic List
Prev16126136146156161468Next
Add Reply New Topic New Poll