Quote (putincykavodka @ Dec 25 2013 05:59am)
Xd
Megerte visszaolvasni az utobbi par oldalt
Azert eleg sok emberen latszik itt a subrol is, hogy idosebbek lettek imo, nyilvan nem mindrnkin, te pl miota ismerlek meg semmit nem valtoztal. Mes is elete vegeig sulyos elmezavarral fog elni sajnos, mindegy mennyi idos lesz, vagy mi tortenik vele
Huszonévesen jöttem ide. Ebben a korban nyilván nem sokat változik már az ember. Mondjuk ettől függetlenül elég sok minden történt velem, nagyrészt pozitív. Aki jobban ismer, vagy akivel beszélőviszonyban vagyok, tudna mesélni. Te nyilván nem, mert össz-vissz kétszer találkoztunk és akkor is totál részeg voltál.