d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16116126136146155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 10 2013 03:08pm
na mikor kapok már warnt?
Quote (sylke @ 10 Jun 2013 22:08)
OMG EGY FEJ NÉLKÜLI ÁLLAT MEGÁLLTAM A FEJLÖDÉSBEN

Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

Please wait while we redirect you to the new page


tfw ez ember

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 10 2013 03:09pm
Jun 10 2013 03:09pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 10 2013 03:33pm
fel oraja postoltam, lmao.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2013 03:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2013 23:33)
fel oraja postoltam, lmao.


mods are asleep
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 10 2013 04:05pm
szerintem cpnek egyaltalan nincs igaza, a hunsub viszonylag autonóm a jspn belul, es annyi moderacio kellene, hogy ne lehessen pornt meg hasonlo raklammal meg hasonlo dolgokkal floodolni, es vicc, hogy ugyan az a 12évesamerikaikisgyerekbarát moderáció vonatkozik ránk is, miközben meg ugye az igazi rákot nem képes kiszűrni, ami tönkreteszi azoknak az embereknek az életét, akik tényleg ide járnak.

szoval cp, inkabb hagyd ezt ra pls...
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 10 2013 04:15pm
Quote (Jancsipapa @ Jun 6 2013 07:07pm)
büdös jobbikos vagy biztos, azért eszed

másnak úgyse ízlik az olyan nagymagyar étel, te nácigeci


Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2013 04:23pm
jara, válaszolj facebookon
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2013 04:29pm
Quote (jarabekg @ 11 Jun 2013 00:05)
szerintem cpnek egyaltalan nincs igaza, a hunsub viszonylag autonóm a jspn belul, es annyi moderacio kellene, hogy ne lehessen pornt meg hasonlo raklammal meg hasonlo dolgokkal floodolni, es vicc, hogy ugyan az a 12évesamerikaikisgyerekbarát moderáció vonatkozik ránk is, miközben meg ugye az igazi rákot nem képes kiszűrni, ami tönkreteszi azoknak az embereknek az életét, akik tényleg ide járnak.

szoval cp, inkabb hagyd ezt ra pls...


jah, mert az normális viselkedés, amilyen stílust itt megenged egy két ember. Köztük te is, miközben meg a többi hozzászólásodban adod itt a felsőbbrendű elitet, akik megmondja mindig a tutit a pórnépnek, akiket látványosan lekezel.

Nem tudom mit nem lehet megérteni azon, hogy nem lehet emberekre a nyomorék, meg fogyatékos és hasonló jelzőket használni. ilyen rohadt egyszerű. ezt nem tanították meg otthon?

A baj az, hogy sokszor nem ott büntetnek ahol kell, és sok dolog büntetlenül marad. Pár hét alatt helyre lehetne pedig rázni a subot egy saját moddal. Csak sajnos egy hunsubos nem tudna pártatlan maradni.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 10 2013 04:32pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 04:44pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 10:29pm)
jah, mert az normális viselkedés, amilyen stílust itt megenged egy két ember. Köztük te is, miközben meg a többi hozzászólásodban adod itt a felsőbbrendű elitet, akik megmondja mindig a tutit a pórnépnek, akiket látványosan lekezel.

Nem tudom mit nem lehet megérteni azon, hogy nem lehet emberekre a nyomorék, meg fogyatékos és hasonló jelzőket használni. ilyen rohadt egyszerű. ezt nem tanították meg otthon?

A baj az, hogy sokszor nem ott büntetnek ahol kell, és sok dolog büntetlenül marad. Pár hét alatt helyre lehetne pedig rázni a subot egy saját moddal. Csak sajnos egy hunsubos nem tudna pártatlan maradni.


jaj, attol hogy nem küldesz el embereket az anyjukba, ugyanolyan kötekedö "ember" vagy, mint itt sokan
nem kell az álszent dumád

mindenki idepostolta a suspirol a postját és mindenki röhögött rajta, te meg itt drámázol fél oldalon keresztül

This post was edited by sylke on Jun 10 2013 04:45pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2013 04:47pm
Quote (sylke @ 11 Jun 2013 00:44)
jaj, attol hogy nem küldesz el embereket az anyjukba, ugyanolyan kötekedö "ember" vagy, mint itt sokan
nem kell az álszent dumád

mindenki idepostolta a suspirol a postját és mindenki röhögött rajta, te meg itt drámázol fél oldalon keresztül


semmi dráma nem volt. ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev16116126136146155001Next
Closed New Topic New Poll