Quote (sylke @ 30 Oct 2014 18:39)
ja, de nem mindenki ezér vesz fel hitelt
aztán ez az anarkin féle mentalitás hogy HÁ MINEK VESZ FEL HITELT GECO HA BESZOPHATJA LOLOL eléggé kiakaszto tud lenni
kissé korlátolt a gyerek :S
de amugy en elso kezbol latom, hogy nagyjabol hogy neznek ki ezek a deviza hitelek
gecire nem letfontossagu dologra ment a legtobb, ilyenek hogy auto meg mittomen, ha forint alapu hitelt nem tudja megfizetni akkor nem tudom minek akar venni egyaltalan, vallalja a magasabb kockazatu hitelt aztan rinyal ha belebukja, mikozben kb szerencse jatek a spekulacio, mert akarhogyis aki deviza hitelt vesz fel, az bizony spekulal.
Az a baj, hogy nagyon regre nyulik vissza, hogy miert keptelenek a magyar emberek a hiteleket normalisan kezelni, es tobbek kozott ezert tartunk ott ahol, jo lenne mar megtanulnia az embereknek, hogy ez hogy mukodik, tokeletes tanulo penz lett volna hagyni oket ehenhalni, de igy meg azt fogjak megtanulni az emberek, hogy a csunya rossz bank milyen gonosz es majd viktor megved.