d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1606162636479Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 10:34am
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 17:24)
261 nap után csak odáig jutottam, hogy újra posztoljak - visszaolvastam ezt az utóbbi 20-25 oldalt, igazából azt látom, hogy nem csak a hunsub színvonala megy le hónapról hónapra, hanem az embereké is

Igen, valóban nem voltunk ott sokan, de eleget lehetett itt az egészről olvasni, hogy véleményt alkothassunk (ahogy leírtátok, a társaság nagy része bebaszott és beszívott, úgyhogy ha nem baj, ezt a kártyát most ne játsszátok be):
Első körben itt mindenki felnőtt, meg nagyon művelt meg itt felnőtt embernek tartja magát - akkor hogy a faszba nem voltatok képesek megmondani az első alkalommal, amikor ment a 100% rosszindulat akármelyik irányból, hogy oké öreg, állj le, szórakozni jöttünk, nem pedig arra, hogy hergeljük a másikat, ráadásul egy olyan témakörben, ahol kb nem lehet jól reagálni. Feltételezem, ha nem szólt volna semmit vis, akkor meg ment volna a puhapöcsözés, így meg fúj, micsoda prosztó és agresszív - miközben itt nagyon sokan eltörnétek olyan emberek kezét, lábát, nyakát, akit még egyszer sem láttatok, még lehet, hogy képen sem... Mondom ezt úgy, hogy nem egy hunsubos találkozón voltam és a számomra nem kedves embereket is támogattam a bajban (igaz Rici?)

Ha beleképzelem magam vis helyébe, akkor én is ezt tettem volna, sőt, talán még szolid is az, amit kapott (jarát már diszkóból is kiverték már a kidobók, minő meglepő), nyilván másnap hasonlóan reagáltam volna, ahogy vis itt tette. De attól még, hogy nem oldódott meg semmi, az embernek igenis ki kell állnia magáért és a szeretteiért, ha már a társaság, az állítólagos barátai, félbarátai nem tették meg, akikkel egy fórumon dumál évek óta.

Pikírt humor úr abszolút nem lepett meg, hozta a fórumos formáját.

A fórumhoz pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy elég szar világot élhetünk, ha a legnormálisabban fórumozók közé tartozik pl senee is, olyanok, akik már itt vannak ezer éve, csak az anyázással és a mocskolódással tudják tölteni mindennapjaikat.

Ja, még valami : emlékeztek Csököttre? Na ő volt egy olyan zseniális troll, mint Vanek. Ugyanúgy felültök a provokációnak most is nagyon sokan. Bő fél év poszt nélkül igazán rádöbbentett arra, hogy nevetséges fórumon így felhúznia magát az embernek.

szanalmas bagazs vagytok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2014 10:38am
következő sub talin: jara belefolytja vist a dunába miközben mes késsel próbálja megakadályozni
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 10:38am
Quote (Jancsipapa @ Sep 24 2014 06:24pm)
261 nap után csak odáig jutottam, hogy újra posztoljak - visszaolvastam ezt az utóbbi 20-25 oldalt, igazából azt látom, hogy nem csak a hunsub színvonala megy le hónapról hónapra, hanem az embereké is

Igen, valóban nem voltunk ott sokan, de eleget lehetett itt az egészről olvasni, hogy véleményt alkothassunk (ahogy leírtátok, a társaság nagy része bebaszott és beszívott, úgyhogy ha nem baj, ezt a kártyát most ne játsszátok be):
Első körben itt mindenki felnőtt, meg nagyon művelt meg itt felnőtt embernek tartja magát - akkor hogy a faszba nem voltatok képesek megmondani az első alkalommal, amikor ment a 100% rosszindulat akármelyik irányból, hogy oké öreg, állj le, szórakozni jöttünk, nem pedig arra, hogy hergeljük a másikat, ráadásul egy olyan témakörben, ahol kb nem lehet jól reagálni. Feltételezem, ha nem szólt volna semmit vis, akkor meg ment volna a puhapöcsözés, így meg fúj, micsoda prosztó és agresszív - miközben itt nagyon sokan eltörnétek olyan emberek kezét, lábát, nyakát, akit még egyszer sem láttatok, még lehet, hogy képen sem... Mondom ezt úgy, hogy nem egy hunsubos találkozón voltam és a számomra nem kedves embereket is támogattam a bajban (igaz Rici?)

Ha beleképzelem magam vis helyébe, akkor én is ezt tettem volna, sőt, talán még szolid is az, amit kapott (jarát már diszkóból is kiverték már a kidobók, minő meglepő), nyilván másnap hasonlóan reagáltam volna, ahogy vis itt tette. De attól még, hogy nem oldódott meg semmi, az embernek igenis ki kell állnia magáért és a szeretteiért, ha már a társaság, az állítólagos barátai, félbarátai nem tették meg, akikkel egy fórumon dumál évek óta.

Pikírt humor úr abszolút nem lepett meg, hozta a fórumos formáját.

A fórumhoz pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy elég szar világot élhetünk, ha a legnormálisabban fórumozók közé tartozik pl senee is, olyanok, akik már itt vannak ezer éve, csak az anyázással és a mocskolódással tudják tölteni mindennapjaikat.

Ja, még valami : emlékeztek Csököttre? Na ő volt egy olyan zseniális troll, mint Vanek. Ugyanúgy felültök a provokációnak most is nagyon sokan. Bő fél év poszt nélkül igazán rádöbbentett arra, hogy nevetséges fórumon így felhúznia magát az embernek.

That
Annyit azert meg hozzatennek, hogy ki milyen muveltnek tartja magat es a valosag kozott eleg nagy kulonbseg van. Egyebkent is kar a szoert, te is latod, hogy nem veszi eszre magat, nem is lehet vele mar mit csinalni, legfeljebb a szuleire mutogatni, hogy miert lett ekkora ertetlen arrogans buta pocs a fiuk :lol:
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 10:45am
ez mar megint annyira jsp/10 hogy hihetetlen

hozza sem szolok egesz este, a srac meg ugy bekur, hogy elotorojon belole a feszultseg amit itt okoztam neki a forumon, verekszik, okadik, de az otthonulok megszakertik, hogy mekkora egy paraszt vagyok

jolvna sracok, tudom hogy szerettek nekem ugatni, keep it going
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 10:49am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 06:45pm)
ez mar megint annyira jsp/10 hogy hihetetlen

hozza sem szolok egesz este, a srac meg ugy bekur, hogy elotorojon belole a feszultseg amit itt okoztam neki a forumon, verekszik, okadik, de az otthonulok megszakertik, hogy mekkora egy paraszt vagyok

jolvna sracok, tudom hogy szerettek nekem ugatni, keep it going


Quote (josheide @ Sep 24 2014 12:18am)
Jara nem volt valami úriember és elejtett néha egy egy megjegyzést. Szerencsére "csak" magyarul.
Jara megint benyögött valamit megint Vis nőjéről.


végülis nem szóltál hozzá, ez igaz
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 24 2014 10:49am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 05:45pm)
ez mar megint annyira jsp/10 hogy hihetetlen

hozza sem szolok egesz este, a srac meg ugy bekur, hogy elotorojon belole a feszultseg amit itt okoztam neki a forumon, verekszik, okadik, de az otthonulok megszakertik, hogy mekkora egy paraszt vagyok

jolvna sracok, tudom hogy szerettek nekem ugatni, keep it going


szerintem nem kell sokat visszakeresni ahhoz hogy több postban is meg legyen említve hogy jara egész este oltogatta vismajort.
gondolom ricihez sem szóltál
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 10:51am
Quote (lacketto @ 24 Sep 2014 17:49)
szerintem nem kell sokat visszakeresni ahhoz hogy több postban is meg legyen említve hogy jara egész este oltogatta vismajort.
gondolom ricihez sem szóltál


???????????????
gecire nem volt ilyen
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2014 10:52am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 17:51)
???????????????
gecire nem volt ilyen


kiváncsi vagyok jövőhétre milyenre formálják a storyt



This post was edited by Anarkin on Sep 24 2014 10:53am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 10:54am
En egyedul azon csodalkozom hogy eddig meg csak egy kidobo verte pofan
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 10:55am
Quote (lacketto @ Sep 24 2014 05:49pm)
szerintem nem kell sokat visszakeresni ahhoz hogy több postban is meg legyen említve hogy jara egész este oltogatta vismajort.
gondolom ricihez sem szóltál


ja azért nem volt itt nyílvános megszégyenítés, megvoltak a megjegyzései de nem volt annyira komoly, mint itt a fórumon, de ezt már leírtam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1606162636479Next
Add Reply New Topic New Poll