Quote (Senee @ 25 Jul 2014 16:34)
mondod te, mert tele vagy pénzzel és rommá keresed magad
ofc mindegyik téged akar
de segítek még;
nem azért mert illatos a farkad és jó az íze
szakadj mar le errol a "te gazdag vagy neked konnyen megy" temarol, annyira nevetseges.
[QUOTE=putincykavodka,25 Jul 2014 16:45]Kisede soon ded
na gyerunk, postolj kepet a baratnodrol/QUOTE]
fixed
This post was edited by Moonflow on Jul 25 2014 01:58pm