Quote (SummertimeClothes @ 12 Jun 2012 20:53)
en nem is tudtam, hogy letezik, mig ocsem nem szolt egyszer, miutan latott valami reklamot kartyas oldalon 8d
mondjuk gondolom ez is ilyen 5 embert meg 6 orat igenybevevo draga cucc, ketlem hogy ki fogom probalni a kozeljovoben
nem olyan hosszú a cucc, ilyen 1-2 óra alatt le szokott menni
mi több kört szoktunk egymás után tolni, mer tényleg nem tart sokáig
mondjuk nekem az a szerencsém, hogy egyik volt gimis osztálytársam egy BME-s szerepjátszó körnek valami elnöke vagy mi a fasz, úgyhogy nekik megvannak az ilyen menő társasok + ember is van rá könnyen
amúgy ha jól emlékszem, 6 ember kell hozzá optimális esetben, de lehet játszani 3-4en is, vannak ilyen szabályok, hogy kevesebb játékossal melyik házakat kell kivenni, etc.