Rawen personal blogja inc
Holyland - 9/10, 10/10 is lehetett volna de néha túlzásba vitték a DARKNESSt

Genshiken s1 - 7/10 Egész jó volt, el lehetett nevetgélni rajta
Kaiba - 5 részt láttam de eddig tetszik, kicsit Kino no Tabi-ra hajaz a dolog, minden rész egy másik világ, különböző társadalmi jelenségekkel/problémákkal meg az ezekhez kapcsolódó kérdésekkel.
Muv-Luv - Egész jó build-up rész volt, not sure, hogy most akkor tetszik a Yui új mentalitása vagy nem.
SAO - Vicces, hogy ez a sorozat, hogyan oldja meg a főszereplő semmilyenségét, a side-characterek viszik a hátukon az egész animet mert Kirito egy 0.
Uchuu Kyoudai - Hozta a szokásos szintet, rendben volt.
tfw Jinrui delayed mert a TLCnek problémái vannak, várhatok holnapig.
Nekiálltam a JoJo part 5nek, eddig nem igazán tetszik Gio Gio.
This post was edited by Rawen on Aug 20 2012 03:44am