d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev16061626364198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:37am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Aug 2012 17:35)
En inkabb föl se megyek par hetig.


Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, kétlem, hogy bármit el fognak érni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 10:55am
Amúgy actually vicces ez a Genshiken pedig nagyon válogatós vagyok comedyk terén.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 18 2012 01:58pm
Swords Arts Online kivetelesen jo volt, de nagyon nem ertem ezt a sorozatot. Egyik resz se hasonlit a többire azon kivül hogy Kirito szerepel bennük.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2012 04:58am
http://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Junko_Furuta
Jómagam egy frissítő találkozás után a storyval manga formában.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 19 2012 06:21pm
:banana:
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 20 2012 03:41am
Rawen personal blogja inc

Holyland - 9/10, 10/10 is lehetett volna de néha túlzásba vitték a DARKNESSt :(
Genshiken s1 - 7/10 Egész jó volt, el lehetett nevetgélni rajta
Kaiba - 5 részt láttam de eddig tetszik, kicsit Kino no Tabi-ra hajaz a dolog, minden rész egy másik világ, különböző társadalmi jelenségekkel/problémákkal meg az ezekhez kapcsolódó kérdésekkel.
Muv-Luv - Egész jó build-up rész volt, not sure, hogy most akkor tetszik a Yui új mentalitása vagy nem.
SAO - Vicces, hogy ez a sorozat, hogyan oldja meg a főszereplő semmilyenségét, a side-characterek viszik a hátukon az egész animet mert Kirito egy 0.
Uchuu Kyoudai - Hozta a szokásos szintet, rendben volt.
tfw Jinrui delayed mert a TLCnek problémái vannak, várhatok holnapig.
Nekiálltam a JoJo part 5nek, eddig nem igazán tetszik Gio Gio.

This post was edited by Rawen on Aug 20 2012 03:44am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 22 2012 01:10am
Itt a 2. ingyen egérpad ami már elindult az usaból.



mfw
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 22 2012 06:28am
Quote (Rawen @ Aug 22 2012 08:10am)
Itt a 2. ingyen egérpad ami már elindult az usaból.
http://1.imgland.net/yBE_aD-.jpg
http://4.imgland.net/ikfob0E.png

mfw
http://1.imgland.net/5Os5ZhR.jpg


En meg irtam buzi artscownak hogy kiküldik-e vagy sem, irtak eszrevettek hogy többet rendeltem es valasszak egyet, irtam melyiket kerem erre valaszolnak hogy megse küldik.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 22 2012 06:47am
Szorgalmasan spammelem meg sagelem a Naruto threadet de a Janitor törli a postokat, botrány lesz ebből megint.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2012 12:35am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16061626364198Next
Add Reply New Topic New Poll