Quote (Genthor @ 3 Mar 2012 16:41)
nehezemre esett végigolvasni egy olyan cikket ami többször is egy "t"-vel írta a tankötelezettséget, de még a tartalmi résszel is vannak kifogásaim... szerintem _ennyire_ ők sem lehetnek felelőtlenek, hogy spórolásból vigyék le a korhatárt, szerintem ezzel simán a szakközepeseket akarják korábban a munkaerőpiacra juttatni, amivel magában nincsen baj, aki akart továbbtanulni az nem emiatt nem fog... hanem a keretszámok miatt sok esetben, de ez más kérdés.