d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev160616263641468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Feb 21 2012 01:00pm
Hát izé...

Ha ez igaz, akkor nagyon beteg...



http://www.youtube.com/watch?v=iujC2FKhAbw



Márpedig utánanéztem és a német kormány bankjának tanácsadója... ^^

Megéri végignézni.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 23 2012 01:37am
Van pénz basszátok meg, ilyenekre bezzeg van pénz....

http://index.hu/kultur/2012/02/23/roma_bosszufantaziak_ket_percben/
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 27 2012 11:59am
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Dtw_Y1xGzvo
válaszvideó: DDD

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 27 2012 12:00pm
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Feb 27 2012 12:03pm
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Feb 2012 18:59)


nevettem :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 27 2012 12:20pm
Quote (josheide @ Feb 24 2012 05:44pm)


ennek asszem topik is volt mar
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 3 2012 09:46am
Quote (Genthor @ 3 Mar 2012 16:41)


nehezemre esett végigolvasni egy olyan cikket ami többször is egy "t"-vel írta a tankötelezettséget, de még a tartalmi résszel is vannak kifogásaim... szerintem _ennyire_ ők sem lehetnek felelőtlenek, hogy spórolásból vigyék le a korhatárt, szerintem ezzel simán a szakközepeseket akarják korábban a munkaerőpiacra juttatni, amivel magában nincsen baj, aki akart továbbtanulni az nem emiatt nem fog... hanem a keretszámok miatt sok esetben, de ez más kérdés.
Go Back To Magyar Topic List
Prev160616263641468Next
Add Reply New Topic New Poll