Quote (Kajnista @ 15 Nov 2011 11:59)
nem fogom kinyomni a jspt addig, meg ti visszapofaztok minden szart, remelem te pedig ezt fogod fel.
ha lesz annyi eszetek, hogy mar senki semmi szart nem nyog ide be, es hagyjatok a topicot lecsendesedni es lemenni,
akkor majd kinyomom a jsp-t, addig nem.
remelem felfogtad... TOLED SEM SZERETNEK TOBB REPLYT, sem a tobbiektol....
tehát vered a nyálad és remegsz a gép előtt ha valaki beszól egy internetes forumon,hiszen ezt azért már mégsem lehet annyiban hagyni