d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev16061626364Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:08am
Quote (Kajnista @ 15 Nov 2011 11:59)
nem fogom kinyomni a jspt addig, meg ti visszapofaztok minden szart, remelem te pedig ezt fogod fel.
ha lesz annyi eszetek, hogy mar senki semmi szart nem nyog ide be, es hagyjatok a topicot lecsendesedni es lemenni,
akkor majd kinyomom a jsp-t, addig nem.

remelem felfogtad... TOLED SEM SZERETNEK TOBB REPLYT, sem a tobbiektol....


tehát vered a nyálad és remegsz a gép előtt ha valaki beszól egy internetes forumon,hiszen ezt azért már mégsem lehet annyiban hagyni
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 05:09am
valaki osszefoglalna az utso 20 oldalt? -.- nem voltam itt sajnos
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:11am
ugyan mar, hagyjuk mar, mi a jo szajba baszott kurva edes anyat csinal az aki betudna zarni esetleg a topicot?
nem vesszi eszre hogy ezt mar reg bekene?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 15 2011 05:12am
Quote (Rawen @ Nov 15 2011 11:08am)
tehát vered a nyálad és remegsz a gép előtt ha valaki beszól egy internetes forumon,hiszen ezt azért már mégsem lehet annyiban hagyni


annyiban igaza van hogy minden egyes internetező a végtelenségig kiállna a saját igazáért, és kezd egy kicsit fárasztó lenni, hogy 25 oldalon át csak a rinyálás megy
igaz hogy ezt magának köszönheti, és ha megfőzte, akkor egye is meg
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 15 2011 05:12am
Quote (Kajnista @ 15 Nov 2011 13:11)
ugyan mar, hagyjuk mar, mi a jo szajba baszott kurva edes anyat csinal az aki betudna zarni esetleg a topicot?
nem vesszi eszre hogy ezt mar reg bekene?


nem kéne
rég nem volt ilyen szórakoztató topic
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:13am
Quote (AngryBug @ 15 Nov 2011 12:12)
annyiban igaza van hogy minden egyes internetező a végtelenségig kiállna a saját igazáért, és kezd egy kicsit fárasztó lenni, hogy 25 oldalon át csak a rinyálás megy
igaz hogy ezt magának köszönheti, és ha megfőzte, akkor egye is meg


ha annyira felettünk áll és lenéz minket,akkor miért nem hagyja itt a pórnépet hadd fröcsögjön magában?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 15 2011 05:13am
Quote (Kajnista @ 15 Nov 2011 13:11)
ugyan mar, hagyjuk mar, mi a jo szajba baszott kurva edes anyat csinal az aki betudna zarni esetleg a topicot?
nem vesszi eszre hogy ezt mar reg bekene?


Remélem azért a modoknak lesz annyi eszük hogy legalább egy warnnal megjutalmazzanak.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 15 2011 05:14am
Quote (Rawen @ Nov 15 2011 11:13am)
ha annyira felettünk áll és lenéz minket,akkor miért nem hagyja itt a pórnépet hadd fröcsögjön magában?


ugyanezt a kérdést feltettem, de ha csak azt tudta rá válaszolni, akkor mit lehet tenni?
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:18am
semmit nem lehet tenni, bekell zarni a topicot es kesz.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:21am
Quote (AngryBug @ Nov 15 2011 11:12am)
annyiban igaza van hogy minden egyes internetező a végtelenségig kiállna a saját igazáért, és kezd egy kicsit fárasztó lenni, hogy 25 oldalon át csak a rinyálás megy
igaz hogy ezt magának köszönheti, és ha megfőzte, akkor egye is meg


meg annyit szeretnek hozza fuzni, hogy nem foztem meg magamnak semmit, azzal kezdodott az egesz, hogy feltoltottem egy kepet a regi 20/20 -as perf pala torchomrol...
es kb ez az eredmenye...
Go Back To Magyar Topic List
Prev16061626364Next
Closed New Topic New Poll