Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Oct 2011 20:41)
Az iPhone 4S Magyarországon október 28-tól lesz kapható. A magyar árak még nem ismertek, az USA-ban a 16 gigabájtos 200 dollárba, a 32 gigabájtos háromszázba, míg a 64 gigabájtos négyszáz dollárba kerül.
hát a kurva anyátok
azonnal megveszem természetesen.