d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev160616263645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 4 2011 01:41pm
Az iPhone 4S Magyarországon október 28-tól lesz kapható. A magyar árak még nem ismertek, az USA-ban a 16 gigabájtos 200 dollárba, a 32 gigabájtos háromszázba, míg a 64 gigabájtos négyszáz dollárba kerül.

hát a kurva anyátok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2011 01:42pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Oct 2011 21:41)
Az iPhone 4S Magyarországon október 28-tól lesz kapható. A magyar árak még nem ismertek, az USA-ban a 16 gigabájtos 200 dollárba, a 32 gigabájtos háromszázba, míg a 64 gigabájtos négyszáz dollárba kerül.

hát a kurva anyátok


why mad?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 4 2011 01:43pm
Quote (tevetava @ 4 Oct 2011 21:42)
why mad?


mert itthon 2x ennyi, míg az itteni fizetések töredékei az amerikaiaknak
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 4 2011 01:43pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Oct 2011 20:41)
Az iPhone 4S Magyarországon október 28-tól lesz kapható. A magyar árak még nem ismertek, az USA-ban a 16 gigabájtos 200 dollárba, a 32 gigabájtos háromszázba, míg a 64 gigabájtos négyszáz dollárba kerül.

hát a kurva anyátok


azonnal megveszem természetesen.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 4 2011 01:45pm
Quote (Nerz8 @ 4 Oct 2011 21:43)
azonnal megveszem természetesen.


kurvára nem vagyok oda az applért, de ha itt is ilyen áron adnák megvenném
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2011 01:45pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Oct 2011 21:43)
mert itthon 2x ennyi, míg az itteni fizetések töredékei az amerikaiaknak


hát ez sajnos nem újdonság
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 4 2011 01:46pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Oct 2011 21:45)
kurvára nem vagyok oda az applért, de ha itt is ilyen áron adnák megvenném


Hát ha szeretnéd megkérhetem valamelyik osztálytársam hogy hozzon egyet. Egész biztosan meg tudunk egyezni :DDD
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 4 2011 01:46pm
Quote (Nerz8 @ 4 Oct 2011 20:43)
azonnal megveszem természetesen.


a 16 gigás ára szerintem nagyon korrekt, főleg az amerikai fizetésekhez képest, és ha még hozzávesszük, hogy Apple termékről van szó...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 4 2011 01:46pm
Quote (ace07 @ 4 Oct 2011 21:46)
a 16 gigás ára szerintem nagyon korrekt, főleg az amerikai fizetésekhez képest, és ha még hozzávesszük, hogy Apple termékről van szó...


+2 év hűség
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 4 2011 01:46pm
Quote (josheide @ 4 Oct 2011 21:46)
Hát ha szeretnéd megkérhetem valamelyik osztálytársam hogy hozzon egyet. Egész biztosan meg tudunk egyezni :DDD


garancia teljesen jó itt is?
Go Back To Magyar Topic List
Prev160616263645001Next
Closed New Topic New Poll