d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev16061626364118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 8 2011 07:52am
Quote (ecneB @ 8 Feb 2011 15:11)
http://www.legends-of-heroes.com/download-maps.html

league mapek
gondolom multira hegyezve


Jha, főleg, hogy L-es map a legnagyobb, de abból is csak 1 van.

Eléggé pvp stílusú.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 8 2011 07:57am
Quote (Baleee @ 8 Feb 2011 15:52)
Jha, főleg, hogy L-es map a legnagyobb, de abból is csak 1 van.

Eléggé pvp stílusú.


eddig nem a nagy pályákkal voltak gondok?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 8 2011 09:10am
Quote (ecneB @ 8 Feb 2011 15:57)
eddig nem a nagy pályákkal voltak gondok?


... 1db L-es map van és nekem meg lényegében csak azok tetszenek. Mármint L-esek, szal ezzel az oldallal nem jutottam előbbre. :D
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2011 09:16am
Quote (Georgebaba @ 8 Feb 2011 14:37)
Akik játszottak a krityó I-el, hányadik hónapban fejetzétek be az első pályát?


Kb 10. honapra ez még nagyon izi map hálisten, ment volna hamarabb is de akkora jöttem rá hogy egy heroval nehéz lesz megtartani mindegyik várat hiába van tp

Második map sem nehéz, de ott volt egy kibaszott kemény csatám +20 stattal ment az ellenfél fire elementalokkal szedtem szét :D, az meg volt onnan az is izi az a legfontosabb lvl 25öt marj össze minél hamarabb és szedd ki a utopiákat mert ha az ellen teszi nagyon táp lesz
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 8 2011 09:56am
valaki végig tolta már a The Arena- New World nevű pályát?

::D:DD elég vicces, ha valakinek van ötlete hogy hogy lehet 3k Azzure Dragont kinyirni akkor pötyögje ide :)

8. honapra mind a 8 ellenfelet kicsináltam necroval, na de 3k dragon ellen esélytelen vagyok :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 8 2011 09:57am
Quote (Inakwo @ 8 Feb 2011 17:56)
valaki végig tolta már a The Arena- New World nevű pályát?

::D:DD elég vicces, ha valakinek van ötlete hogy hogy lehet 3k Azzure Dragont kinyirni akkor pötyögje ide :)

8. honapra mind a 8 ellenfelet kicsináltam necroval, na de 3k dragon ellen esélytelen vagyok :D


Részletekben.... :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 8 2011 10:04am
Van valami új peccs a Heroes 3-hoz amit le kell tölteni?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 8 2011 10:09am
Quote (Inakwo @ 8 Feb 2011 17:56)
valaki végig tolta már a The Arena- New World nevű pályát?

::D:DD elég vicces, ha valakinek van ötlete hogy hogy lehet 3k Azzure Dragont kinyirni akkor pötyögje ide :)

8. honapra mind a 8 ellenfelet kicsináltam necroval, na de 3k dragon ellen esélytelen vagyok :D


berserk? megnéztem nem immune, berserkkel siman agyonverik egymást :)

This post was edited by ecneB on Feb 8 2011 10:11am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 8 2011 10:19am
nagyon durva ez az armageddon's blade^^
sajnos nem igazán ismerem ezeket a sod-os itemeket, különösen a több részből összerakott cuccokat, pl stoic watchmen, titan set stb.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 8 2011 10:48am
Quote (ecneB @ 8 Feb 2011 17:09)
berserk? megnéztem nem immune, berserkkel siman agyonverik egymást :)


tudod az a baj hogy van egy alap hős aminek meg van minden second skill
nincs fire , ellenben berserker van de ha nem expert kitörölhetem vele

amugy meg lehetne csinlni mert előtte kapsz egy másik hőst aminek van fire csak hogy azt meg 3k Black dragon őrzi

na azok ellen sincs semmi esélyem, max ha nem játszok 40 hónapig

Quote (A122 @ 8 Feb 2011 17:19)
nagyon durva ez az armageddon's blade^^
sajnos nem igazán ismerem ezeket a sod-os itemeket, különösen a több részből összerakott cuccokat, pl stoic watchmen, titan set stb.


abbol nincs
itt nézd meg őket

http://heroes.hardwired.hu/

This post was edited by Inakwo on Feb 8 2011 10:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16061626364118Next
Add Reply New Topic New Poll