Quote (Vismajor @ 31 Jul 2010 12:59)
hallod, te sztem fogd be

Jó, elég sokat vagyok el nyáron, de épp emiatt még nehezebb azt a kis időt is itt itthon eltölteni.

Nem is az a baj hogy MO, sőt, csak egyszerűen most SEMMIT nem tudok csinálni, kb. senki nem ér rá, nincs semmi dolgom stb., és ilyenkor úgyérzem, hogy elpazarlom az időmet (ami így is van...). Viszont annyi időt meg pont nem vagyojk otthon hogy bármi értelmeset csinálhassak (jogsi, valami sport etc.).
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jul 31 2010 06:03am