d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev160616263645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 04:59am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 31 2010 11:36am)
kanyad :(

Én most augusztus 9-ig elvileg sehova nem megyek, bár lehet leugrunk Horvátországba pár napra addig is. Na de most afk futás, vissza kell rázódnom a sok semmittevés / nyaralás / zabálás után a kondimba. :'( Kiváncsi vagyok hogy fog menni ~1 hónap kihagyás után :O


hallod, te sztem fogd be :D
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 31 2010 05:03am
fáradt vagyok :C
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 05:05am
Quote (RRC @ 31 Jul 2010 12:57)
szia, józsi :)


jó reggelt..
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 05:06am
Quote (RRC @ Jul 31 2010 10:57am)
szia, józsi :)


NA TAKARODJ. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
azért sajnállak egy kicsit hogy én nem kaptam a kurvaanyázásokra warnt te meg a takarodjra igen. :(
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2010 05:19am
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 12:06)
NA TAKARODJ. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
azért sajnállak egy kicsit hogy én nem kaptam a kurvaanyázásokra warnt te meg a takarodjra igen. :(


kikeressük, azon ne múljon
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2010 05:20am
Quote (Janou @ Jul 31 2010 11:19am)
kikeressük, azon ne múljon


:DD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 06:03am
Quote (Vismajor @ 31 Jul 2010 12:59)
hallod, te sztem fogd be :D


Jó, elég sokat vagyok el nyáron, de épp emiatt még nehezebb azt a kis időt is itt itthon eltölteni. :( Nem is az a baj hogy MO, sőt, csak egyszerűen most SEMMIT nem tudok csinálni, kb. senki nem ér rá, nincs semmi dolgom stb., és ilyenkor úgyérzem, hogy elpazarlom az időmet (ami így is van...). Viszont annyi időt meg pont nem vagyojk otthon hogy bármi értelmeset csinálhassak (jogsi, valami sport etc.).

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jul 31 2010 06:03am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:23am
bibibii, kaptam csokival töltött ostyarudat egyik bnőtől :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 06:23am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:23)
bibibii, kaptam csokival töltött ostyarudat egyik bnőtől :D


leszarjuk a nyomorodat.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:26am
Quote (bajcli @ 31 Jul 2010 14:23)
leszarjuk a nyomorodat.


nem nevezném nyomornak, szvsz mehetsz sírni..
Go Back To Magyar Topic List
Prev160616263645001Next
Closed New Topic New Poll