Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jun 2010 02:33)
Reggel hétkor keltem, érettségiztem magyarból és infoból, átvettem az érettségit, banketten bezabáltam, aztán bolyongtunk egy csomót a Moszkva tér környékén, most értem haza, és semmi kedvem aludni.

hát én délután fél 2 kor keltem . kockultam. elmentem gyógyszertárba. kockultam. aludtam fél 10ig. kockultam. s most semmi kedvem aludni
