d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1606162636465Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 03:01am
Quote (szabika @ 2 Jun 2010 09:59)
téged sem az eszedért szeredhetnek :thumbsup:


nanana..
am nem is gondoltam komolyan :)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 2 2010 03:06am
Quote (banyek @ 2 Jun 2010 10:01)
nanana..
am nem is gondoltam komolyan :)


jaja
Banned
Posts: 22
Joined: Jun 1 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 03:07am
Quote (LordT @ May 31 2010 03:53am)
[x] _predi

Az övé a legeredetibb ez nem kérdés!

Ha lehetne még egyet szavaznom akkor krizára tenném ^^

udv a subon
Quote (gabetru @ May 30 2010 05:21pm)
[x] _predi

udva subon
Quote (Norbey @ May 30 2010 03:28pm)
[x] Predi ofc

udv a subon
Quote (laller99 @ May 30 2010 03:05pm)
predi

udv a subon
Quote (For3l @ May 30 2010 09:52am)
predi, nem kérdés!

udv a subon
Quote (Dekamerron @ May 30 2010 04:37pm)
[x]sunnymarcell
This guy donate us fg so we write here
[x]sunnymarcell
I dont even know whats this?
:banana:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (Anarkin @ May 31 2010 02:22pm)
Predi ofc


korrup tt etc
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 2 2010 03:09am
Quote (torokszentmiklos @ 2 Jun 2010 10:07)
udv a subon

udva subon

udv a subon

udv a subon

udv a subon

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD



korrup tt etc


akkor szerintem /thread
Member
Posts: 3,064
Joined: Nov 13 2007
Gold: 303.00
Warn: 10%
Jun 2 2010 03:13am
klontar
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 2 2010 03:13am
Quote (Nerz8 @ Jun 2 2010 10:09am)
akkor szerintem /thread


Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 2 2010 03:15am
Quote (torokszentmiklos @ Jun 2 2010 09:07am)
udv a subon

udva subon

udv a subon

udv a subon

udv a subon

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD



korrup tt etc


már megint ittvagy te selejt...
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 03:24am
Quote (Rezs @ 2 Jun 2010 10:15)
már megint ittvagy te selejt...


:DDDDD
az hagyján, hogy ő, de te? :DD

rezs, nem kell mindent komolyan venni, mint a fentit sem, de te mindenkihez így állsz?

This post was edited by banyek on Jun 2 2010 03:25am
Banned
Posts: 22
Joined: Jun 1 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 03:24am
Quote (banyek @ Jun 2 2010 11:24am)
:DDDDD
az hagyján, hogy ő, de te? :DD


:DDDDD
az hagyján, hogy ő, de te? :DD
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 2 2010 03:26am
Quote (banyek @ Jun 2 2010 09:24am)
:DDDDD
az hagyján, hogy ő, de te? :DD


még szerencse, hogy ezt csak te gondolod így, meg talán a hozzád hasonló nyomorék elbaszott ricike

ezért csak nevetek :thumbsup:

Quote (banyek @ Jun 2 2010 09:24am)
:DDDDD
az hagyján, hogy ő, de te? :DD

rezs, nem kell mindent komolyan venni, mint a fentit sem, de te mindenkihez így állsz?


csak hozzád, ricihez, sunnymarcellhez

a többit retardáltat leszarom

This post was edited by Rezs on Jun 2 2010 03:27am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1606162636465Next
Add Reply New Topic New Poll