Quote (banyek @ Jun 2 2010 09:24am)
:DDDDD
az hagyján, hogy ő, de te? :DD
még szerencse, hogy ezt csak te gondolod így, meg talán a hozzád hasonló nyomorék elbaszott ricike
ezért csak nevetek

Quote (banyek @ Jun 2 2010 09:24am)
:DDDDD
az hagyján, hogy ő, de te? :DD
rezs, nem kell mindent komolyan venni, mint a fentit sem, de te mindenkihez így állsz?
csak hozzád, ricihez, sunnymarcellhez
a többit retardáltat leszarom
This post was edited by Rezs on Jun 2 2010 03:27am