d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev16061626364217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 29 2010 01:41pm
Quote (josheide @ May 29 2010 08:31pm)
Láttam, jóféle. :P

Bár lehet, hogy az amánál hasznosabb lenne.


nekem mind1 hogy hol van kb februárig csak sokszor joinoljatok vele
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 29 2010 01:46pm
Quote (josheide @ 29 May 2010 20:31)
Láttam, jóféle. :P

Bár lehet, hogy az amánál hasznosabb lenne.


melléd szerintem zizi lenne jó hammeral , imo én meg sondoral tudnék jobban összedolgozni csak soookat kéne gyakorolni :~)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 01:55pm
Quote (Anamy @ 29 May 2010 20:46)
melléd szerintem zizi lenne jó hammeral , imo én meg sondoral tudnék jobban összedolgozni csak soookat kéne gyakorolni :~)


sokat kéne dolgozni joshi baráton :D
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 29 2010 01:57pm
Quote (Oberon_os @ 29 May 2010 20:55)
sokat kéne dolgozni joshi baráton :D


akkor tvt ? :(
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 02:03pm
Quote (Anamy @ 29 May 2010 20:57)
akkor tvt ? :(


atm egyezkednek, megy a cuccolás
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 30 2010 08:05am
tvt?
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 30 2010 10:09am
Quote (xriox @ May 30 2010 04:05pm)
tvt?


???????
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 30 2010 10:56am
hihetetlen unalmas modon osszekuzdottem egy hammert ladderben erre eszreveszem h mindenki nlben jatszik. na nem mintha sokat jatszanek, de ezt azert megjegyxeztem.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 30 2010 11:05am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 30 2010 04:56pm)
hihetetlen unalmas modon osszekuzdottem egy hammert ladderben erre eszreveszem h mindenki nlben jatszik. na nem mintha sokat jatszanek, de ezt azert megjegyxeztem.


ha nem kell a hammer és mész nlbe játszani akkor add nekem, én szegény vagyok mint a templom egere. :(

amúgy remélem össze tudok dobni egy karit majd duelre, és akkor jövök én is!

This post was edited by Rezs on May 30 2010 11:05am
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 30 2010 11:39am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 30 2010 06:56pm)
hihetetlen unalmas modon osszekuzdottem egy hammert ladderben erre eszreveszem h mindenki nlben jatszik. na nem mintha sokat jatszanek, de ezt azert megjegyxeztem.


add el és vegyél nlben 1 hammert ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev16061626364217Next
Add Reply New Topic New Poll