Quote (TresholdOfUniverse @ May 30 2010 04:56pm)
hihetetlen unalmas modon osszekuzdottem egy hammert ladderben erre eszreveszem h mindenki nlben jatszik. na nem mintha sokat jatszanek, de ezt azert megjegyxeztem.
ha nem kell a hammer és mész nlbe játszani akkor add nekem, én szegény vagyok mint a templom egere.

amúgy remélem össze tudok dobni egy karit majd duelre, és akkor jövök én is!
This post was edited by Rezs on May 30 2010 11:05am