d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev16061626364382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 21 2010 02:12pm
Quote (bajcli @ Apr 21 2010 08:27pm)
what is this? I don't even


COME on baby
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 21 2010 02:16pm
Quote (bajcli @ 21 Apr 2010 20:27)
what is this? I don't even


1-0 Robben
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 21 2010 02:18pm
Quote (Inakwo @ 21 Apr 2010 22:16)
1-0 Robben


:o orly?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 21 2010 02:19pm
Quote (bajcli @ Apr 21 2010 09:18pm)
:o orly?


megpattant :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 21 2010 02:20pm
Quote (Vismajor @ 21 Apr 2010 22:19)
megpattant :D


Müller tök szép gólt fejelt, kussojjatok.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 21 2010 02:21pm
Quote (Vismajor @ 21 Apr 2010 21:19)
megpattant :D


golt nem kell megmagyarázni LOL
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 22 2010 03:53am
Quote (Inakwo @ 21 Apr 2010 19:31)
én szurkoltam a barcának

de legalább érdekes lesz a visszavágó :DDDDD

btw Messit azért szépen lekapta murinyóóó a pályárol (imo nagyon jo edző mondjuk utálom mint a szart)
ja és Dani Alvesnek volt 30 beadása amiből 0 azaz 0 volt használható.... no komment


nem Murinho kapta le Messit a pályáról ... Messi már az Arsenál elleni otthoni meccs óta nem lőtt gólt tehát hullámvölgyben van.

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 22 2010 04:15am
Quote (ZeNoR @ 22 Apr 2010 10:53)
nem Murinho kapta le Messit a pályáról ... Messi már az Arsenál elleni otthoni meccs óta nem lőtt gólt tehát hullámvölgyben van.


hagyjad már a hülyeséged...
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 22 2010 04:17am
Quote (Inakwo @ 22 Apr 2010 11:15)
hagyjad már a hülyeséged...


látszik nem értesz a focihoz..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 22 2010 04:41am
Quote (ZeNoR @ 22 Apr 2010 11:17)
látszik nem értesz a focihoz..


nem értek hozzá

lol mekkora extra noob vagy te...
Go Back To Magyar Topic List
Prev16061626364382Next
Add Reply New Topic New Poll