Quote (Inakwo @ 21 Apr 2010 19:31)
én szurkoltam a barcának
de legalább érdekes lesz a visszavágó :DDDDD
btw Messit azért szépen lekapta murinyóóó a pályárol (imo nagyon jo edző mondjuk utálom mint a szart)
ja és Dani Alvesnek volt 30 beadása amiből 0 azaz 0 volt használható.... no komment
nem Murinho kapta le Messit a pályáról ... Messi már az Arsenál elleni otthoni meccs óta nem lőtt gólt tehát hullámvölgyben van.