Quote (anyd @ Mon, 1 Sep 2008, 17:40)
én megnéztem a 38.adik részt + a 3 élőszereplős filmet is ^^
nekem a filmnek a vége jobban tetszett, mint az animének.
ohh ez a 21. rész igazán oda tette magát ahova kell! ha minden igaz már csak 4 rész van. kíváncsi leszek a végére.