d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev16061626364162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 1 2008 09:40am
Quote (maybeimhere @ Mon, Sep 1 2008, 04:29pm)
alap mű smile.gif
na 100% asszem én is megyek halmozni az élvezetet ^^


én megnéztem a 38.adik részt + a 3 élőszereplős filmet is ^^
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 10:01am
Quote (anyd @ Mon, 1 Sep 2008, 17:40)
én megnéztem a 38.adik részt + a 3 élőszereplős filmet is ^^


nekem a filmnek a vége jobban tetszett, mint az animének.

ohh ez a 21. rész igazán oda tette magát ahova kell! ha minden igaz már csak 4 rész van. kíváncsi leszek a végére.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2008 10:04am
Quote (maybeimhere @ Mon, Sep 1 2008, 05:01pm)
nekem a filmnek a vége jobban tetszett, mint az animének.

ohh ez a 21. rész igazán oda tette magát ahova kell! ha minden igaz már csak 4 rész van. kíváncsi leszek a végére.


lol amane misa filmen drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif

azt le kell szednem ^^^^^^


cimüket nem tudjátok?

This post was edited by Vharimatras on Sep 1 2008 10:06am
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 10:07am
Quote (Vharimatras @ Mon, 1 Sep 2008, 18:04)
lol amane misa filmen drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif

azt le kell szednem ^^^^^^


szerintem jobb akihez hozzákerül a halállista, a mesébe valami faszihoz a nagyvállalatnál, a filmbe meg valami híradós, az szerintem jobb ^^

e: sry a spoilerér sad.gif

This post was edited by maybeimhere on Sep 1 2008 10:08am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 10:46am
Quote (Vharimatras @ Mon, 1 Sep 2008, 18:04)
lol amane misa filmen drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif

azt le kell szednem ^^^^^^


cimüket nem tudjátok?


death note live action movie biggrin.gif

This post was edited by Rawen on Sep 1 2008 10:46am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 2 2008 08:55am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 3 2008 02:18pm
jól értesültem, hogy lesz black lagoon season 3? ohmy.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 3 2008 02:21pm
Quote (Vharimatras @ Wed, Sep 3 2008, 09:18pm)
jól értesültem, hogy lesz black lagoon season 3? ohmy.gif


aha
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 3 2008 02:22pm
Ebbe a topicba még szinte bele sem spammeltem néztem ohmy.gif

Ez kínai / japán rajzfilm topic ?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 3 2008 02:23pm
Quote (Anarkin @ Wed, Sep 3 2008, 09:22pm)
Ebbe a topicba még szinte bele sem spammeltem néztem ohmy.gif

Ez kínai / japán rajzfilm topic ?


japán

faszom már megin +1eznem kell miattatok sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev16061626364162Next
Add Reply New Topic New Poll