d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev16061626364183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 3 2008 06:06am


nemtudom mennyire gosu, 2 skillel sztem szép lenne
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Jul 3 2008 06:07am
Quote (David_ibolykane @ Thu, Jul 3 2008, 02:03pm)
az a 40 statpont nem sokat számít tongue.gif ... és a life szinte csak invből jön, meg dungo, forti ad még valamennyit...
jah és én meg elbasztam 8 statpontot és 1 skillpontot biggrin.gif


azért 400 vitanal nem csak invbol jon life lol biggrin.gif
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jul 3 2008 06:08am
Quote (David_ibolykane @ Thu, 3 Jul 2008, 14:00)
nekem most ez a trophym happy.gif :

http://img382.imageshack.us/img382/1538/screenshot066jd7.jpg
http://img398.imageshack.us/img398/5410/screenshot067dw7.jpg

50dr, uccsó elötti ias bp, 60% dodgek, 75%block, a többi a képeken ^^
ha vmi ellen kell a maxres, azt liferes sc-vel pótolom... jah és a képek selfboval, nem preboval készültek... a perf amának van lvl99en vmi 3,8-3,9k lifeja, a dam meg ugyanennyi ^^

cuccokat leírjam? unsure.gif


ejha gz!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 3 2008 06:13am
Quote (Ad4mz @ Thu, 3 Jul 2008, 14:01)
y pls

e: és akkor már freet is adhatnál

hát.. k, de akkor senki ne mondja h e-penisre megyek 8D

helm: 2ama 30frw tiara 2 40ed/15ias jewel-el
amu: cateye
bow: perf 15ed faith
armor: perf forti ap.
kesztyű: 5%chance to lvl4 frostnova(lassításra tökéletes^^) , 2bow skill, kb, 51ed, 15str, attacker take dmg of 7, 75eg
ring1: perf raven (atm nem az van rajta, de majd átmulezok 1et)
ring2: 87ar, 3 ll, 1str, 13dex, 54life, 9repl
belt: perf dungo
boots: gore
javelin: eth upped titan 195/9 (+5ed és perf sad.gif )
shield: hel'd storm (így csak 133 str kell hozzá ^^ )

inv:
20/20 ama torch
20/19/9 anni ( crap, ha meglenne a 20res az annin maxresem lenne biggrin.gif )
gc: 10max 50ar 42life
lc: 6/44/34
sck:
jópár 3/17++/16++ van, a többség 3/18+/18
van 5db 3frw/3max/20life
+1 3/3/17

This post was edited by David_ibolykane on Jul 3 2008 06:15am
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 3 2008 06:14am
de ugy latom h neked ugy van 3,5k lifed h nincs cube az invybe ^^ haverenek ugy van 3k h ott van a cube

/e en postoljak kepet a barbomrol ?? -.-

This post was edited by sondor on Jul 3 2008 06:15am
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 3 2008 06:15am
Quote (sondor @ Thu, Jul 3 2008, 01:14pm)
de ugy latom h neked ugy van 3,5k lifed h nincs cube az invybe ^^ haverenek ugy van 3k h ott van a cube

/e en postoljak kepet a barbomrol ?? -.-


Csak a ringjeidről.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 3 2008 06:19am
Quote (sondor @ Thu, 3 Jul 2008, 14:14)
de ugy latom h neked ugy van 3,5k lifed h nincs cube az invybe ^^ haverenek ugy van 3k h ott van a cube

+120life cube nélkül 3/xx/20-asokkal...
btw geciokos lehet a haverod, h cubet tart az ama invjében... ha abba tartja a cta-t duel közben, és nem hal meg amíg: cube kinyit, csere , esc, bo, bo, cube kinyit, csere, esc, szal magyarul amíg bozik... ^^
nameg lehet h neki nagyobb a bolevelje, és úgy több a lifeja, csak a damja lesz kevesebb ^^
kiváncsi vagyok mennyit sebez a haverod... mert az én amámnak lvl9es boval van ennyi lifeja.

This post was edited by David_ibolykane on Jul 3 2008 06:20am
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 3 2008 06:24am
Quote (Winster @ Thu, Jul 3 2008, 12:15pm)
Csak a ringjeidről.

jo szarok xd


vrt majd megmondom ha felenged az accjara ~~

This post was edited by sondor on Jul 3 2008 06:24am
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Jul 3 2008 06:29am
Quote (sondor @ Thu, Jul 3 2008, 02:14pm)
de ugy latom h neked ugy van 3,5k lifed h nincs cube az invybe ^^ haverenek ugy van 3k h ott van a cube

/e en postoljak kepet a barbomrol ?? -.-


postolj egész karis képet!
Member
Posts: 3,620
Joined: Aug 8 2006
Gold: 7,790.00
Jul 3 2008 06:38am
Quote (sondor @ Thu, Jul 3 2008, 01:24pm)
jo szarok xd
http://i29.tinypic.com/zn32xf.jpg

vrt majd megmondom ha felenged az accjara ~~

lol még mindíg a beast touchal mész? :'D
Go Back To Magyar Topic List
Prev16061626364183Next
Closed New Topic New Poll