d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16076086096106115001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2013 09:12am
lol az óbudai campusnál az amfiteátrum:

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2013 09:12am
Quote (sylke @ Jun 10 2013 03:09pm)
A TETVES KURVA ANYJÁT A JÉGESÖNEK


Moderáld már magad!



Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 03:12pm)
lol az óbudai campusnál az amfiteátrum:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/994786_619486948063124_617438036_n.jpg

én ezen a képen egy krampuszt se látok :XD:GXDGXDG:XDD:XXD:ét,kpoaíüdf

This post was edited by Senee on Jun 10 2013 09:13am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 10 2013 09:24am
Quote (Eoghan @ Jun 10 2013 02:56am)
http://kep.index.hu/1/0/436/4368/43681/4368196_3d7d128a5f733a2aafb879e22437d665_wm.gif


látom a csávó a jobb alsó sarokban feladta a homokzsák pakolást
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2013 09:44am
ez a jó kis eső jót tesz a vízszintnek.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2013 09:44am
Quote (lacketto @ Jun 10 2013 05:24pm)
látom a csávó a jobb alsó sarokban feladta a homokzsák pakolást


nem adta fel, csak belepte a víz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 10 2013 09:51am
tfw felhív az egyik volt lakótársam, hogy érdekel-e másik meló segédpincérként itt is
heti 6 nap meló, egyszer duplázás,egy szabadnap déután 4-től azt hiszem olyan éjfélig, tehát semmi szabadidő, de 1200+ píz minimum bejön havonta
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2013 09:53am
Quote (Ghostmasterq @ Jun 10 2013 05:51pm)
tfw felhív az egyik volt lakótársam, hogy érdekel-e másik meló segédpincérként itt is
heti 6 nap meló, egyszer duplázás,egy szabadnap déután 4-től azt hiszem olyan éjfélig, tehát semmi szabadidő, de 1200+ píz minimum bejön havonta


vállald el azt a melót is
dolgozd ki a beled
vegyél az 1200+ fontból kokót
????
profit



Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 10 2013 10:16am
Quote (Saenchai @ 10 Jun 2013 16:53)
vállald el azt a melót is
dolgozd ki a beled
vegyél az 1200+ fontból kokót
????
profit


ha közel van a 2 meló egymáshoz abszolút megoldható !
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 10:17am
Quote (Senee @ Jun 10 2013 03:12pm)
Moderáld már magad!




én ezen a képen egy krampuszt se látok :XD:GXDGXDG:XDD:XXD:ét,kpoaíüdf


Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

Please wait while we redirect you to the new page.

t4t
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2013 10:25am
Quote (sylke @ Jun 10 2013 04:17pm)
Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

Please wait while we redirect you to the new page.

t4t


azt hiszem neked fogalmad sincs róla már mi számít normális viselkedésnek
Go Back To Magyar Topic List
Prev16076086096106115001Next
Closed New Topic New Poll