d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev16076086096106111468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 30 2014 06:38am
Quote (ToldiSenior @ 30 Oct 2014 14:37)
Megmondom őszintén a netadó olyan szinten vállalhatatlan, hogy ha bevezetik, utána ki fogok lépni a FIDESZ-ből, már beszéltem is az illetékesekkel


:banana:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 30 2014 06:39am
Quote (ToldiSenior @ 30 Oct 2014 14:37)
Megmondom őszintén a netadó olyan szinten vállalhatatlan, hogy ha bevezetik, utána ki fogok lépni a FIDESZ-ből, már beszéltem is az illetékesekkel


mátrixosokkal?
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 30 2014 06:41am
Megmondom őszintén a netadó olyan szinten vállalhatatlan, hogy ha bevezetik, utána ki fogok lépni a FIDESZ-ből, már beszéltem is az illetékesekkel

Quote (GoreKnight9 @ Oct 30 2014 01:38pm)
:banana:


és szerintem nem vagyok egyedül

sőt, ha lesz még egy-két ilyen sötét bunkó primitív kapzsi lépés, szerintem 2018-ban a FIDESZ egyharmad alá le fog csökkenni, és meg is fogja érdemelni

This post was edited by ToldiSenior on Oct 30 2014 06:42am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 30 2014 06:42am
Quote (ToldiSenior @ Oct 30 2014 01:41pm)
Megmondom őszintén a netadó olyan szinten vállalhatatlan, hogy ha bevezetik, utána ki fogok lépni a FIDESZ-ből, már beszéltem is az illetékesekke



és szerintem nem vagyok egyedül

sőt, ha lesz még egy-két ilyen sötét bunkó primitív kapzsi lépés, szerintem 2018-ban a FIDESZ egyharmad alá le fog csökkenni, és meg is fogja érdemelni


2018-ra már 1 db szavazat elég lesz a kétharmadhoz
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 30 2014 06:45am
Quote (beni @ Oct 30 2014 01:41am)
Én is írtam, hogy az gáz, hogy egy tollvonással elvették egy réteg kenyerét. Csak arra próbáltam utalni, hogy egy csomó embernél a mérleg serpenyőjét nem billenti át, mert előrelépésnek éli meg a dohányzás visszaszorulását.



Nem azt írtam, hogy pont erre van szükségünk. Hanem azt, hogy a társadalmi elvárásnak egy ilyen karakter felel meg. Most nem keresem elő a TÁRKI elemzését, de olvasd el. Az irakiak se feltétlen jó, hogy egy diktátor ül a nyakukon, de olyan közegben két hét alatt se fogsz nyugati demokráciát csinálni...

A cigánykérdés. Nem azt mondom, hogy megoldott probléma, de speciel a Fidesz volt az, aki adókedvezményre helyezte a hangsúlyt, a támogatás helyett. Ez nem azt jelenti, hogy teljesen megszűnt az a fajta juttatás, de arra tolta a rendszert, hogy csak az tudja ezt igazán kihasználni aki dolgozik. Ugyanez a közmunkánál. Biztos lehetett volna keményebb kézzel kezelni a helyzetet, én ehhez nem értek.

A dohányzás visszaszorítására tett erőfeszítést értékeli az emberek egy része. Ezért nem vonulnak utcára a trafik miatt. Hiába lett átjátszva haveroknak, nem üti meg az ingerküszöböt. Sehol nem írtam szerintem, hogy ez fasza lépés volt.


a dohanyzas visszaszoritasa alatt azt erted, hogy az emberek tobbsege aki nemtud 1000ftot nelkulozni naponta cigire az veszi az ukran meg tolti vagy tekeri a cigit?
nem azert lett kevesebb a bevetel a cigibol mert az emberek leszoktak
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 07:05am
Quote (TuskesVanek @ 30 Oct 2014 13:31)
amúgy ezt a születésszabályozást én sem értem...

ha egyszer szükség van rá, akkor miért ne lehetne bevezetni, mint pl. kínában? 2 gyerekig jár 100%  támogatás, 3-nál már csak a fele, afelett már csak tizede mondjuk

ráadásul ezzel még a támogatás mértékét is növelhetnénk, ami ösztönözné a magyar családokat, hogy vállaljanak +1 gyereket, az ingyenélők viszont nem fognak évente elleni :D

így hírtelen egy kiskapu jutott esezmbe, ha lemond a gyerekéről és más család neveli fel - pl. az árvaházból kihozott gyerek után is jár egy rakás pénz, vannak akik ebből élnek.


Vannak problemak ezzel sajnos de oran vagyok...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 07:06am
Quote (ToldiSenior @ 30 Oct 2014 13:41)
Megmondom őszintén a netadó olyan szinten vállalhatatlan, hogy ha bevezetik, utána ki fogok lépni a FIDESZ-ből, már beszéltem is az illetékesekkel



és szerintem nem vagyok egyedül

sőt, ha lesz még egy-két ilyen sötét bunkó primitív kapzsi lépés, szerintem 2018-ban a FIDESZ egyharmad alá le fog csökkenni, és meg is fogja érdemelni


Szerintem a 3 millio nyugdijas kozul nagyon evesen fogjak ezt latni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2014 07:12am
Quote (ToldiSenior @ Oct 30 2014 12:41pm)
Megmondom őszintén a netadó olyan szinten vállalhatatlan, hogy ha bevezetik, utána ki fogok lépni a FIDESZ-ből, már beszéltem is az illetékesekkel


röhögök



rommá fosztják, rabolják az országot; téged nem érint; szarsz bele, éljen a fidesz
nem tudsz hd pornót nézni free; KILÉPEK
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 30 2014 07:15am
én nem értem miért ez a netadó csapja ki a biztosítékot
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 30 2014 07:17am
Quote (Anarkin @ Oct 30 2014 02:15pm)
én nem értem miért ez a netadó csapja ki a biztosítékot


mert egy haladásellenes, retard, kapzsi lépésnek tartom

sose volt okostelefonom, mert alapvetően van alkalmam mindennap az asztali gép előtt netezgetni 1-2 órát, sms-ezni meg telefonálni meg tudok a nagyon buta telefonommal is
de már régóta terveztem, hogy veszek egyet, pl. amikor TeleCom szponzorált futóversenyem van, mindig van 1-2 elgondolkoztató ajánlat, úgyhogy eldöntöttem idén, hogy jövőre veszek egy akkori akciós telefont a 2015-ös Vivicitta után a kuponnal

Hát most ez a terv storno, marad az otthoni net, meg a nagyon buta telefon

Nem fogok havi fix 700 forintot pakolni senkinek a zsebébe

This post was edited by ToldiSenior on Oct 30 2014 07:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16076086096106111468Next
Add Reply New Topic New Poll