d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1606607608609610660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 29 2016 03:01pm
Quote (anyd @ Nov 29 2016 10:56pm)
Ezt már egyszer elmagyaráztam... Lehet benne cseréltetni, az hogy nem cserélhető gyorsan, az igazából egy jó tulajdonság, ugyanis ha ellopják akkor gps alapján be tudod mérni, és nem tudják kivenni az aksit


emlékszem rá, és értem, hogy nálad ez plussz szempont, de nálam nem az, már akkor se gondoltam úgy, hogy arra szeretnék epíteni telefonvásárláskor, hogy a fél vilég tacsi féle cigányokból áll és majd lenyúlja a telóm
meg ha már egyszer veszek, inkább vennék nagyobbat erősebb aksival, mert 2700 mah sem a világ csúcsa (most függetlenül attól, hogy ez anarkin által említett 80k alatt vagy fölött lenne-e)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 29 2016 03:06pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Nov 29 2016 10:01pm)
emlékszem rá, és értem, hogy nálad ez plussz szempont, de nálam nem az, már akkor se gondoltam úgy, hogy arra szeretnék epíteni telefonvásárláskor, hogy a fél vilég tacsi féle cigányokból áll és majd lenyúlja a telóm
meg ha már egyszer veszek, inkább vennék nagyobbat erősebb aksival, mert 2700 mah sem a világ csúcsa (most függetlenül attól, hogy ez anarkin által említett 80k alatt vagy fölött lenne-e)


Arra ne nagyon számíts hogy 2 napnál használattal együtt többet bír bármilyen okostelefon
De szerencsére az aksik egész tartósak, 2-3 év után kezd csökkenni a kapacitásuk
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 29 2016 03:09pm
Quote (anyd @ Nov 29 2016 10:06pm)
Arra ne nagyon számíts hogy 2 napnál használattal együtt többet bír bármilyen okostelefon
De szerencsére az aksik egész tartósak, 2-3 év után kezd csökkenni a kapacitásuk


szerintem nem létezik manapság olyan okostelefon aminek az akksija 2 napot kibírna folyamatos használat mellett
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 29 2016 03:09pm
Quote (Anarkin @ Nov 29 2016 09:28pm)
a nexus 5x-em ota nem ertem az ennel dragabb telefonok (> 80k) letjogosultsagat


6pvel szemezek régóta de sokallom az árát
beszéljetek rá/le
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 29 2016 03:12pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 29 2016 10:09pm)
szerintem nem létezik manapság olyan okostelefon aminek az akksija 2 napot kibírna folyamatos használat mellett


Enyem egyet se bir ki rendes intenziv hasznalat mellett. Mondjuk ha kikapcsolom wifit, berakom az aksikimelöt, es csak arra hasznalom hogy az idöt nezzem akkor egy hetet is kibirna.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 29 2016 03:21pm
Quote (lacketto @ 29 Nov 2016 22:09)
6pvel szemezek régóta de sokallom az árát
beszéljetek rá/le


apple termek
remelem ennyi eleg
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 30 2016 11:53am
Fogalmam sincs, hogy miert tud barkinek szempont lenni az, hogy 1 napnal tovabb birja egy telefon :wacko:
Normalis eletvitel mellett az ember sem 2 naponta alszik egy ejszakat. -- agy melle kell egy telefontolto es ha a gazdi megy aludni, akkor a telefon is.
ezek szerint annyira kifutott mar ez a "hany magos proci, hany magos gpu, hany gigahertzes terrafloppos akarmi" tema, hogy most tenyleg az a versenypalya, hogy 2 napig birja-e az akku? :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 30 2016 11:55am
Quote (Eoghan @ Nov 30 2016 06:53pm)
Fogalmam sincs, hogy miert tud barkinek szempont lenni az, hogy 1 napnal tovabb birja egy telefon :wacko:
Normalis eletvitel mellett az ember sem 2 naponta alszik egy ejszakat. -- agy melle kell egy telefontolto es ha a gazdi megy aludni, akkor a telefon is.
ezek szerint annyira kifutott mar ez a "hany magos proci, hany magos gpu, hany gigahertzes terrafloppos akarmi" tema, hogy most tenyleg az a versenypalya, hogy 2 napig birja-e az akku? :D


Vannak rl rulzorok akik egesz hetvegen nincsenek otthon
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 30 2016 12:05pm
Quote (Eoghan @ Nov 30 2016 05:53pm)
Fogalmam sincs, hogy miert tud barkinek szempont lenni az, hogy 1 napnal tovabb birja egy telefon :wacko:
Normalis eletvitel mellett az ember sem 2 naponta alszik egy ejszakat. -- agy melle kell egy telefontolto es ha a gazdi megy aludni, akkor a telefon is.
ezek szerint annyira kifutott mar ez a "hany magos proci, hany magos gpu, hany gigahertzes terrafloppos akarmi" tema, hogy most tenyleg az a versenypalya, hogy 2 napig birja-e az akku? :D



te rendesen értelmi fogyatékos vagy imo
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 30 2016 12:07pm
Quote (rapiddani @ 30 Nov 2016 19:05)
te rendesen értelmi fogyatékos vagy imo


8d
Go Back To Magyar Topic List
Prev1606607608609610660Next
Add Reply New Topic New Poll