Quote (anyd @ Nov 29 2016 10:56pm)
Ezt már egyszer elmagyaráztam... Lehet benne cseréltetni, az hogy nem cserélhető gyorsan, az igazából egy jó tulajdonság, ugyanis ha ellopják akkor gps alapján be tudod mérni, és nem tudják kivenni az aksit
emlékszem rá, és értem, hogy nálad ez plussz szempont, de nálam nem az, már akkor se gondoltam úgy, hogy arra szeretnék epíteni telefonvásárláskor, hogy a fél vilég tacsi féle cigányokból áll és majd lenyúlja a telóm
meg ha már egyszer veszek, inkább vennék nagyobbat erősebb aksival, mert 2700 mah sem a világ csúcsa (most függetlenül attól, hogy ez anarkin által említett 80k alatt vagy fölött lenne-e)