Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2014 07:32pm)
Vagy megmondod, hogy a 2015.01.01 után születő gyerekek esetében csak a 3. gyerekig jár támogatás.
Megoldva. A már megszületett nem hal éhen, de aki újonnan akar szülni sokadikat az letehet a tervéről.
vagy ha nem is 2015.01.01-től... (mert aki mondjuk mán 6 honapos terhes az nem tudott ezzel kalkulálni de akkor is be lehetne ezt vezetni
Quote (dihep @ Oct 29 2014 07:35pm)
mert ezt biztos hagyná a liberális eu
olyan dolgokat hagyott már, hogy ezt a normális dolgot hagyhatná
már jóval előbb gyarmattá kellett volna tegyék ezt a szenny országot
nem hiszem, hogy majd pont emiatt fognak minket lerohanni
de amúgy ez azért nem lesz így mert az elitnek érdeke, hogy jó sok szegény hülye paraszt legyen akik mindent megtesznek, hogy haza tudjanak vinni egy kis szárazkenyeret
free votes
meg kaparják a szart 0 forintért, pusztán hogy életben vannak hagyva; azért
annál több zsozsó marad villára