Quote (CyberPunk666 @ Jan 3 2012 03:33pm)
ez butaság, a két játék rendszerének alapjai sokban hasonlítanak, például a wowban is van mana, van szintlépés stb... ez az örökös jajj de az wow igazi baromság, a két játék fejlődési rendszere egymás továbbfejlesztése, csak az egyik action hack and slash rpg elemekkel, a másik meg egy mmo stílusú rpg szerűség, de ugyanarra a koncepcióra épülnek. tiszta baromság, hogy azért ne legyen benne valami, mert a wowban benne van. akkor ne legyenek karakterek, ne legyen szintlépés, ne legne életerő, sőt ne is jelenjen meg, mert a wow is megjelent és az már majmolás lenne meg olyan wowos.
kurvára nem erről beszélek, csak arra céloztam hogy mivel ott működik, attól itt még nem biztos hogy fog, mivel szellemkapitány azt írta "nem fognak, mert wowban működik" mintha ez teljesen egyértelmű lenne
és jól írtad, az egyik action hack n slash rpg elemekkel, a másik meg egy mmo stílusú rpg szerűség