d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev16056066076086094114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 3 2012 09:24am
Quote (meatyowllegs @ 3 Jan 2012 11:18)
sajnos idokozben valaki letorolte a BARBARDAVID karakterecskem, igy barbarral nem sikerult vegigtolni 8D de az osszes tobbivel igen, amugyse tetszett ez a fury generalos cucc, meg hogy magatol fogy, pvpben miatt jo fos lesz szerintem,kenytelenek lesznek valtoztatni ezen imo
maga a game sok szempontbol eleg gagyi imo
nekem nagyon nem tetszik, hogy a runakon/itemeken kivul semmi egyedi nincs a karakterben....
nem kell skillpontokat osztani -1 dolog amit nem lehet elbaszni :/// mintha csak nooboknak lett volna kitalalva
a masik dolog a fegyver alapu sebzese a caster kariknak, jobban jarok valami jo nagy fejszevel wizardon, tobb dmg
bar ahogy neztem az attack speed kb minden spellre hat es nincs fcr, d2vel ellentetben, meg ilyen spellre is, mint a wd firebatja (d2ben az infernohoz hasonlitanam) "gyorsabban" sebez nagyobb attack speednel, remelem ezzel meg kezdenek valamit :D mert igy semmi ertelme nincs meg a wizard only fegyoknak


nem fognak, wowban tökéletesen működik a warriornál.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 3 2012 09:25am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 3 2012 03:24pm)
nem fognak, wowban tökéletesen működik a warriornál.


de ez diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 3 2012 09:27am
Quote (Rezs @ 3 Jan 2012 16:25)
de ez diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3


és ki a faszt érdekel? attól még működőképes a dolog, mert ott már bevált.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 3 2012 09:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 3 2012 03:27pm)
és ki a faszt érdekel? attól még működőképes a dolog, mert ott már bevált.


EZ DIABLO 3, NEM WOW
AZ MÁS
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 3 2012 09:33am
Quote (Rezs @ 3 Jan 2012 16:25)
de ez diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3 diablo 3


Quote (Rezs @ 3 Jan 2012 16:29)
EZ DIABLO 3, NEM WOW
AZ MÁS


ez butaság, a két játék rendszerének alapjai sokban hasonlítanak, például a wowban is van mana, van szintlépés stb... ez az örökös jajj de az wow igazi baromság, a két játék fejlődési rendszere egymás továbbfejlesztése, csak az egyik action hack and slash rpg elemekkel, a másik meg egy mmo stílusú rpg szerűség, de ugyanarra a koncepcióra épülnek. tiszta baromság, hogy azért ne legyen benne valami, mert a wowban benne van. akkor ne legyenek karakterek, ne legyen szintlépés, ne legne életerő, sőt ne is jelenjen meg, mert a wow is megjelent és az már majmolás lenne meg olyan wowos.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 3 2012 09:36am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 3 2012 03:33pm)
ez butaság, a két játék rendszerének alapjai sokban hasonlítanak, például a wowban is van mana, van szintlépés stb... ez az örökös jajj de az wow igazi baromság, a két játék fejlődési rendszere egymás továbbfejlesztése, csak az egyik action hack and slash rpg elemekkel, a másik meg egy mmo stílusú rpg szerűség, de ugyanarra a koncepcióra épülnek. tiszta baromság, hogy azért ne legyen benne valami, mert a wowban benne van. akkor ne legyenek karakterek, ne legyen szintlépés, ne legne életerő, sőt ne is jelenjen meg, mert a wow is megjelent és az már majmolás lenne meg olyan wowos.


kurvára nem erről beszélek, csak arra céloztam hogy mivel ott működik, attól itt még nem biztos hogy fog, mivel szellemkapitány azt írta "nem fognak, mert wowban működik" mintha ez teljesen egyértelmű lenne
és jól írtad, az egyik action hack n slash rpg elemekkel, a másik meg egy mmo stílusú rpg szerűség
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Jan 3 2012 09:38am
Quote (meatyowllegs @ Jan 3 2012 11:18am)
sajnos idokozben valaki letorolte a BARBARDAVID karakterecskem, igy barbarral nem sikerult vegigtolni 8D de az osszes tobbivel igen, amugyse tetszett ez a fury generalos cucc, meg hogy magatol fogy, pvpben miatt jo fos lesz szerintem,kenytelenek lesznek valtoztatni ezen imo
maga a game sok szempontbol eleg gagyi imo
nekem nagyon nem tetszik, hogy a runakon/itemeken kivul semmi egyedi nincs a karakterben....
nem kell skillpontokat osztani -1 dolog amit nem lehet elbaszni :/// mintha csak nooboknak lett volna kitalalva
a masik dolog a fegyver alapu sebzese a caster kariknak, jobban jarok valami jo nagy fejszevel wizardon, tobb dmg
bar ahogy neztem az attack speed kb minden spellre hat es nincs fcr, d2vel ellentetben, meg ilyen spellre is, mint a wd firebatja (d2ben az infernohoz hasonlitanam) "gyorsabban" sebez nagyobb attack speednel, remelem ezzel meg kezdenek valamit :D mert igy semmi ertelme nincs meg a wizard only fegyoknak


"shut up pvp guy"
pvp miatt nem igazán fognak változtatni dolgokon
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 3 2012 09:43am
Quote (lakatosmegatron @ Jan 3 2012 03:38pm)
"shut up pvp guy"
pvp miatt nem igazán fognak változtatni dolgokon


karjaravolt tetkozbas h apu meg1 kerezst
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Jan 3 2012 09:43am
Quote (Rezs @ Jan 3 2012 04:43pm)
karjaravolt tetkozbas h apu meg1 kerezst


:DDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 3 2012 10:50am
Quote (Rezs @ 3 Jan 2012 16:36)
kurvára nem erről beszélek, csak arra céloztam hogy mivel ott működik, attól itt még nem biztos hogy fog, mivel szellemkapitány azt írta "nem fognak, mert wowban működik" mintha ez teljesen egyértelmű lenne
és jól írtad, az egyik action hack n slash rpg elemekkel, a másik meg egy mmo stílusú rpg szerűség


magyarázd már meg ezt a faszságodat, hogy miért ne lenne működőképes, hogy ha ott az.
az nem indok, hogy fogalmad sincsen róla, hogy hogyan működik.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 3 2012 10:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16056066076086094114Next
Closed New Topic New Poll