d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16046056066076085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 9 2013 05:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 12:44am)
Itt a subon több klikk is van, muszáj külső moderátor. Ez a társaság nem elég normális az önszabályozáshoz. Ennyi erővel minden csapat elmehetne egy külön fb csoportba és feloszlana a sub. ^^


én eddig azt láttam, hogy igazából tass-senee-dirtydirty meg még egy pofán kívül egész társaság okésan megvan egymással
oké, syl mindenkit leoszt a gecibe, de ez emészthető :D
engem személy szerint csak a moderáció zavar, ami ezen a fórumon valami pofátlanul nevetséges
egy rohadt bimbóudvarért már törlik a posztot, jön privátban az ejnyebejnye meg a warn meg a suspend
vagy lásd volvodka mai retorzióját egy rajzért..
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 9 2013 05:55pm
MENEKÜLJETEK!! MENEKÜLJETEK!!
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 9 2013 05:57pm
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2013 01:44)
Itt a subon több klikk is van, muszáj külső moderátor. Ez a társaság nem elég normális az önszabályozáshoz. Ennyi erővel minden csapat elmehetne egy külön fb csoportba és feloszlana a sub. ^^


this
nekem pl van saját engine-em (ofc üres, demo adatokkal -- asp.net), 3 nap alatt 100% életképessé varázsolhatnám hogy hasonló legyen ehhez (és ne ilyen előre megírt vacak legyen mint egy vbulletin és társai (amik nem 100% a saját kézben vannak)), de úgyse lehetne életben tartani a nem-technikai rész miatt

itt kialakult egy "lehető legnormálisabb" rendszer (azok közül amit eddig láttam), ezt nehéz lenne überelni
(mást ne mondjak, teamliquid-en azért kibasznak egy időre, ha csúnyán néz valaki ; mielőtt ugranak egyesek a "normális rendszer" jelzőmre)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2013 06:00pm
Quote (Senee @ Jun 9 2013 11:19pm)
akkor viszont én győznék
FELADOD?!
TE MÉSZ EL INNEN?! AZ ALFAHÍM?!
rugdoss, alázz, hisz te vagy otthon


egy életképtelen szar vagy
én már nyertem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 9 2013 06:01pm
Quote (xGurke @ Jun 10 2013 12:00am)
egy életképtelen szar vagy
én már nyertem


::XD
mit nyertél rajta?! :XD
20%-ot?!?! :XD
gg

most jön a 30 :XD:XD:XD:XD:XD
mwhahahaha

This post was edited by Senee on Jun 9 2013 06:02pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2013 06:02pm
Quote (Senee @ Jun 10 2013 12:01am)
::XD
mit nyertél rajta?! :XD
20%-ot?!?! :XD
gg


ha bármikor rossz kedvem lenne, csak arra gondolok, hogy még mindig nem vagyok ott ahol te
örömöt okoz a nyomorod
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 9 2013 06:03pm
Quote (xGurke @ Jun 10 2013 12:02am)
ha bármikor rossz kedvem lenne, csak arra gondolok, hogy még mindig nem vagyok ott ahol te
örömöt okoz a nyomorod


az öröm szórakozást jelent
ennek ellenére mégse az látszik egyetlen postodból sem, hogy jól szórakozol

+ha jól szórakozol valahol/valamin akkor miért akarsz elmenni?!
mulassunk együtt tovább
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2013 06:04pm
Quote (Eoghan @ 10 Jun 2013 01:53)
én eddig azt láttam, hogy igazából tass-senee-dirtydirty meg még egy pofán kívül egész társaság okésan megvan egymással
oké, syl mindenkit leoszt a gecibe, de ez emészthető :D
engem személy szerint csak a moderáció zavar, ami ezen a fórumon valami pofátlanul nevetséges
egy rohadt bimbóudvarért már törlik a posztot, jön privátban az ejnyebejnye meg a warn meg a suspend
vagy lásd volvodka mai retorzióját egy rajzért..


Engem is szokott néha idegesíteni, de azért ennek is megvan az oka.
Az amerikai törvények szerint a mellbimbó az már 18+ tartalom, és akkor az oldalt is el kellene látni ilyen minősítéssel, és kitiltani innen a kisebbeket, és hozzáadni a tartalomszűrőkhöz az oldalt stb... Ez törvény, és ha megsértik, akkor kurvasok büntetést kell fizetniük, így nyilvánvaló, hogy kicsit túlmoderálják, itt valódi $$-ról van szó.

A másik fele, amikor valakik valami hülyeségért kapnak warnt, azért ezek a személyek 99%-ban úgy beszélnek itt a másikkal, amiért előben két kurvanagy pofont kapnának (persze ott mindenki tud viselkedni állítólag). Most, hogy a warnlogban pont egy olyan post lett megjelölve, ami épp egy moderátori benézés? Na bumm, mellette meg ott van 100 másik olyan, amiért nem kapott semmit. Akik tudnak kulturáltan viselkedni, azoknak furcsa mód nincs warnjuk. Szóval nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 9 2013 06:06pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 12:04am)
Engem is szokott néha idegesíteni, de azért ennek is megvan az oka.
Az amerikai törvények szerint a mellbimbó az már 18+ tartalom, és akkor az oldalt is el kellene látni ilyen minősítéssel, és kitiltani innen a kisebbeket, és hozzáadni a tartalomszűrőkhöz az oldalt stb... Ez törvény, és ha megsértik, akkor kurvasok büntetést kell fizetniük, így nyilvánvaló, hogy kicsit túlmoderálják, itt valódi $$-ról van szó.

A másik fele, amikor valakik valami hülyeségért kapnak warnt, azért ezek a személyek 99%-ban úgy beszélnek itt a másikkal, amiért előben két kurvanagy pofont kapnának (persze ott mindenki tud viselkedni állítólag). Most, hogy a warnlogban pont egy olyan post lett megjelölve, ami épp egy moderátori benézés? Na bumm, mellette meg ott van 100 másik olyan, amiért nem kapott semmit. Akik tudnak kulturáltan viselkedni, azoknak furcsa mód nincs warnjuk. Szóval nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...


erről van szó

:XD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 9 2013 06:06pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 02:04am)
Engem is szokott néha idegesíteni, de azért ennek is megvan az oka.
Az amerikai törvények szerint a mellbimbó az már 18+ tartalom, és akkor az oldalt is el kellene látni ilyen minősítéssel, és kitiltani innen a kisebbeket, és hozzáadni a tartalomszűrőkhöz az oldalt stb... Ez törvény, és ha megsértik, akkor kurvasok büntetést kell fizetniük, így nyilvánvaló, hogy kicsit túlmoderálják, itt valódi $$-ról van szó.

A másik fele, amikor valakik valami hülyeségért kapnak warnt, azért ezek a személyek 99%-ban úgy beszélnek itt a másikkal, amiért előben két kurvanagy pofont kapnának (persze ott mindenki tud viselkedni állítólag). Most, hogy a warnlogban pont egy olyan post lett megjelölve, ami épp egy moderátori benézés? Na bumm, mellette meg ott van 100 másik olyan, amiért nem kapott semmit. Akik tudnak kulturáltan viselkedni, azoknak furcsa mód nincs warnjuk. Szóval nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...


én csak az autowarnolás miatt nem küldök el sokszor 1-2 embert a jó kurva anyjába
Go Back To Magyar Topic List
Prev16046056066076085001Next
Closed New Topic New Poll