d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1604605606607608660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 14 2016 05:13am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 14 2016 11:06am)
Igen, a linux kernelt hasznalja.


és mivan ha iphoneom van és azon van fb meg messenger? ez már egy végbéltükrözéssel is felér?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 14 2016 05:24am
Quote (rapiddani @ Oct 14 2016 12:13pm)
és mivan ha iphoneom van és azon van fb meg messenger? ez már egy végbéltükrözéssel is felér?


Arrol nem tudok nyilatkozni, mivel idaig meg csak fontolasba se vettem hogy iphonet vegyek.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 14 2016 05:57am
Quote (Karan2_Returned @ 14 Oct 2016 11:50)
Nem tudom ez hogy jön a temahoz, de azert kijavitalak ha mar belementünk. Lehet linux alapu az android, de closed source es egyaltalan nem tiszteli a felhasznalo velemenyet. Es a facebook app meg a facebook messenger app (csak anarkin kedveert) bizonyitottan lehallgatja a beszelgeteseidet a telefon mikrofonjaval, hogy ez alapjan tudjon reklamot ajanlani neked.


ez egyre jobb
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 14 2016 06:17am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 14 2016 11:50am)
Nem tudom ez hogy jön a temahoz, de azert kijavitalak ha mar belementünk. Lehet linux alapu az android, de closed source es egyaltalan nem tiszteli a felhasznalo velemenyet. Es a facebook app meg a facebook messenger app (csak anarkin kedveert) bizonyitottan lehallgatja a beszelgeteseidet a telefon mikrofonjaval, hogy ez alapjan tudjon reklamot ajanlani neked.


akkor ezert jelennek meg nagy feka falloszok mindenfele a telefonomon
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,128.15
Nov 1 2016 10:01am
nexus 6 nagynehezen visszakerult hozzam a csaladtol, viszont bekapcsolasnal pin kodot ker (nincs benne sim, gondolom valami telefonzar) amit persze senki sem tud. hard resetet probaltam de a factory resetre csak siman ujraindul a recovery modra meg kiirja nincs parancs. van valami otletetek? koszi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 1 2016 12:46pm
Quote (-joey- @ Oct 14 2016 09:46am)
Én is mindig magamnál hordom a Nikon D810-et, állványostól, ha esetleg fényképezni támad kedvem, mert csak nem égetem magam mobiltelefonnal. :lol:


Mondjuk en nem bantam meg hogy megvettem a canon T5ot ket obival
Alatamasztom hogy telo sok mindenre eleg de egy dslr minoseget nrm hozza
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 25 2016 05:50am
huawei p8 lite mennyire éri meg 150 euroert?

venni akarok karacsonyra egy telefont unokaocsemnek, nyilvan nem high kategoria de azert ne is legyen egy fos
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 25 2016 06:00am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 25 Nov 2016 13:50)
huawei p8 lite mennyire éri meg 150 euroert?

venni akarok karacsonyra egy telefont unokaocsemnek, nyilvan nem high kategoria de azert ne is legyen egy fos


full jo az a telefon, nezz rola review-t ^^, en tenyleg csak ajanlom.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 25 2016 06:10am
Quote (ecneB @ Nov 25 2016 01:00pm)
full jo az a telefon, nezz rola review-t ^^, en tenyleg csak ajanlom.


na fasza
néztem most videokat, meggyőzött :~ )
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 26 2016 12:34pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 25 Nov 2016 14:10)
na fasza
néztem most videokat, meggyőzött :~ )


A Huawei az csak jó lehet!! Fizetett hirdetésünket hallották :)))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1604605606607608660Next
Add Reply New Topic New Poll