Quote (-joey- @ Oct 14 2016 09:46am)
Én is mindig magamnál hordom a Nikon D810-et, állványostól, ha esetleg fényképezni támad kedvem, mert csak nem égetem magam mobiltelefonnal. :lol:
Mondjuk en nem bantam meg hogy megvettem a canon T5ot ket obival
Alatamasztom hogy telo sok mindenre eleg de egy dslr minoseget nrm hozza