d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev16036046056066074114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 30 2011 02:06pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 30 2011 05:39pm
Quote (Genthor @ 30 Dec 2011 22:06)
http://www.youtube.com/watch?v=2oEYtDJGRHc


te jó édes faszom, ez NAGYON gizda :DDDDD
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 31 2011 09:05am
Jónak néz ki, sőt túl jónak :)
Mit gondoltok hogy lehet majd a teljes verzióval játszani? Kell egy eredeti cd kulcs accounhoz?
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 31 2011 09:06am
Quote (Lacii @ Dec 31 2011 04:05pm)
Jónak néz ki, sőt túl jónak :)
Mit gondoltok hogy lehet majd a teljes verzióval játszani? Kell egy eredeti cd kulcs accounhoz?


bnet acchoz kell csatolni egy cd kulcsot
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 31 2011 09:13am
Quote (lakatosmegatron @ Dec 31 2011 04:06pm)
bnet acchoz kell csatolni egy cd kulcsot

Akkor ha minden igaz nem fizetős lesz ( havonta )

Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 31 2011 09:20am
Quote (Lacii @ Dec 31 2011 04:13pm)
Akkor ha minden igaz nem fizetős lesz ( havonta )


amugy mi lenne ha elolvasnád a topicot és/vagy megkeresnéd azokat a dolgokat d3rol amik érdekelnek a googlen
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 31 2011 10:12am
Quote (Genthor @ Dec 30 2011 09:06pm)
http://www.youtube.com/watch?v=2oEYtDJGRHc


Ez a játék mit fog ütni, te jó ég
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Jan 1 2012 06:16pm
hello, kérdés, D3 bétát hol tudom letölteni? látom elég sokan játszák már és megpróbálnám én is ha ez ugyan lehetséges :)
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jan 1 2012 06:17pm
Quote (Paszulyka @ 2 Jan 2012 01:16)
hello, kérdés, D3 bétát hol tudom letölteni? látom elég sokan játszák már és megpróbálnám én is ha ez ugyan lehetséges :)


meghívásos alapú.
vagy veszel fg-ert hozzáférést x időre.
mármint úgy meghívásos, h blizzard v. meghív v. nem.


This post was edited by Aston on Jan 1 2012 06:18pm
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Jan 1 2012 06:26pm
Quote (Aston @ 2 Jan 2012 02:17)
meghívásos alapú.
vagy veszel fg-ert hozzáférést x időre.
mármint úgy meghívásos, h blizzard v. meghív v. nem.


valami cracked szar nincs még? franc essen bele az ilyenbe amúgy...
Go Back To Magyar Topic List
Prev16036046056066074114Next
Closed New Topic New Poll