Quote (Paszulyka @ 2 Jan 2012 01:16)
hello, kérdés, D3 bétát hol tudom letölteni? látom elég sokan játszák már és megpróbálnám én is ha ez ugyan lehetséges

meghívásos alapú.
vagy veszel fg-ert hozzáférést x időre.
mármint úgy meghívásos, h blizzard v. meghív v. nem.
This post was edited by Aston on Jan 1 2012 06:18pm